Andrea Červená

Praha, Plzeň

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Jak se vymanit z vlivu manipulátora

  • Jak překonat zákeřnou nemoc – rakovinu

  • Jak se vymezit a dát sebe na první místo

  • Jak se zbavit úzkostí a depresí

  • Zvýšení sebevědomí a sebehodnoty

můj příběh

Cítíte, že stále děláte jen to, co chtějí ostatní? Jste celý život v rukou manipulátorů? Neumíte říct  NE, a to ani v případě, kdy sami potřebujete horký čaj? Děláte vše pro druhé a můžete se přetrhnout, jen aby byli ostatní spokojení a vy jste slyšeli aspoň jedno slůvko pochvaly? Dáváte sami sebe až na poslední kolej? Bojíte se říct nahlas své potřeby a projevit emoce? Máte psychosomatické potíže, trpíte úzkostnými stavy, depresemi a máte pocit, že tu pro vás není místo?

Tak tohle byl přesně můj život.

Byla jsem nesebevědomá, ustrašená žena, která se vždy chtěla schovat do kouta. Žena bez známky sebehodnoty a sebevědomí,  utiskovaná celý život manipulátory  ať už v rodinných, kamarádských nebo partnerských vztazích.  Žila jsem v domnění, že právě já si tohle zasloužím.  Přesvědčená, že štěstí není pro mě.

Pro přežití jsem si ale vytvořila dokonalou masku pro okolí, jen aby nepřišlo další zranění.

Ze všeho jsem vinila ostatní. Utíkala sama před sebou formou adrenalinových sportů, různých aktivit, zajídáním, kouřením a dalšími způsoby, jen abych zdánlivě zvýšila svou sebehodnotu. Po nějaké době jsem zjistila, že ať dělám, co dělám, můj život se vůbec nemění.  A protože naše duše k nám promlouvá prostřednictvím těla a ta moje neustále křičela a já ji neposlouchala, dostala  jsem se až na hranici mezi životem a smrtí a onemocněla rakovinou. V tu chvíli jsem věděla, že jestli chci přežít a ne pouze přežívat jako dosud,  jestli chci začít opravdu naplno žít, musím vše změnit.

V té době jsem začala potkávat úplně jiné lidi. Pak mi přišla do cesty kniha (NE)gramotný rodič. Tam jsem pochopila, že každý musí začít u sebe a nevidět vinu v druhých.

Najednou jsem v té temnotě uviděla světlo.  S pomocí kouče jsem na sobě začala pracovat a  můj život nabral radikální obrátky. I když cesta není jednoduchá, důležité je se nevzdat, stojí to za to!  Jinak nemůže přijít žádná životní změna, vše se jen cyklí, pouze v jiných formách  s  jinými postavami.

Dále jsem na sobě pracovala a pomalými krůčky si zvyšovala sebevědomí, sebehodnotu a začala si plnit své životní touhy a sny. Najednou jsem měla pocit, jako bych se znovu narodila, osvobodila se od všeho, co mě svazovalo. Konečně jsem začala opravdu žít!

Uvědomila jsem si, že spousta lidí se cítí podobně, a rozhodla jsem se stát se koučem. Moc ráda vám pomohu. Zvládla jsem to já, zvládnete to i vy, nemusíte se ničeho obávat. Budu vám naslouchat a ráda budu vaším průvodcem na cestě ke šťastnému životu. Už na to nebudete sami.

Těším se na vás!

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha, Plzeň
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.