ING. Aneta Uhrová

Kouč Junior
Praha a Chrudim

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Nalezení chuti do života a zbavení se úzkostí
  • Problémy v partnerském vztahu
  • Narovnání vztahů v rodině
  • Nespokojenost v práci
  • Zvýšení sebevědomí a umění prosadit se

vzkaz pro Vás

Vítám vás! Jsem moc ráda, že jste zrovna TEĎ TADY, protože to znamená, že jste právě udělali něco sami pro sebe. Pokud někdy míváte nepříjemné pocity a cítíte, že ve vašem životě potřebujete něco změnit, ať je to ve vztahu k sobě, k partnerovi, v práci nebo kdekoliv jinde, ráda bych vás ujistila, že je to možné. Řešení jakékoliv životní situace existuje. Při koučinku poznáte do hloubky sami sebe, zjistíte, co konkrétně vám brání v tom být šťastní, jak právě vy můžete dosáhnout osobního úspěchu a jakou cestou se máte vydat. Nepříjemné situace, které v životě prožíváte, vás přestanou stresovat a dokážete je snadno a ve své síle ustát. Žijte svůj život vědomě a naplno! Vím, že můžete, a moc ráda u toho budu s Vámi.

můj příběh

Neumím se zastavit, nejdřív řeším, co ostatní, a až potom myslím na sebe, jsem tu hlavně pro ostatní, potřebuji, aby mě druzí měli rádi, neumím si užít přítomný okamžik, porovnávám se s ostatními, chci umět všechno, chci mít vše dokonalé, partner/ka mě nepodporuje, dělám to, co musím… Poznáváte se v některé z těchto myšlenek? Pak jste tu správně.

Myslela jsem si, že být výkonná je mojí velkou předností, nosit domů krásné obrázky ze školky, dostávat jedničky, umět zpívat, hrát na klavír, hrát volejbal, zkrátka být perfektní ve všem a dělat vše, co se ode mě očekává. Když jsem vstupovala do dospěláckého světa, myslela jsem si, že přesně vím, co chci a za čím mám jít. Zvládnout univerzitu byl primární cíl – checked! Najít si práci, najít si dobrou práci, hodně pracovat, dotáhnout to výš, ještě trochu výš, vést tým a hlavně být stále usměvavá a veselá, aby si o mě druzí nemysleli nic špatného. Proč ale po dosažení cílů nepřišlo to očekávané štěstí? To přece nedávalo smysl.

Chtěla jsem se zavděčit svému okolí, chtěla jsem, aby mě ostatní měli rádi a dělala jsem pro to psí kusy. Neuměla jsem se sama za sebe postavit a dělat věci, co jsem chtěla doopravdy. Moji hodnotu určovalo to, co všechno zvládnu. Až díky koučinku jsem si uvědomila, že jednám podle naučených vzorců chování, dělám věci, které ostatní považují za správné, a neposlouchám sama sebe.

Koučink mi dal úplně nový pohled na svět a otevřel mi neomezeně možností a cest, po kterých se vydat. Věděla jsem, že mojí silnou stránkou je empatie a začala jsem vnímat, že lidí, kteří mají podobné sebedestruktivní chování je víc. Cítila jsem obrovskou touhu jim pomoci. Teď mám práci, která mě naplňuje a dobíjí, harmonické manželství, domov plný pohody, raduji se z maličkostí, vnímám svoji hodnotu i hodnotu všeho okolo mě, umím se prosadit, cítím vnitřní klid a především dělám to, po čem touží mé já.

Každý z nás je úžasný a jedinečný. Ať už jste úspěšný/á manažer/ka, podnikatel/ka, zaměstnanec, máma, táta, partner nebo partnerka, nejdůležitější je vaše vlastní role, vaše já. To je naše největší zodpovědnost, protože máme-li zdravé své já, děláme šťastné i své okolí.

Nezapomeňte, že můžete, cokoliv chcete. Těším se na naši společnou cestu k vašemu štěstí.

Chcete se s něčím poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha a Chrudim
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Když jsem se rozhodla pro tuto cestu, nevěděla jsem úplně, co mám očekávat, co si představit. Věděla jsem ale, že chci něco změnit. První sezení pro mě bylo překvapující, protože jsem těžko hledala odpovědi na zdánlivě jednoduché dotazy. Postupem času byly některé konzultace náročnější. Nebylo pro mě totiž snadné říkat najednou nahlas věci, které jsem v sobě celou dobu „dusila“ nebo si je nechtěla připustit. Ale byl to pro mě obrovský posun. Aneta je člověk na svém místě a pomohla mi uvědomit si věci, o kterých jsem ani neměla tušení, že pro mě můžou být překážkou. Také mi pomohla vnímat sama sebe a uvědomit kdo jsem a co opravdu chci. Díky tomu se teď cítím daleko lépe. Sezení byla vždy příjemná, Aneta je moc milá, empatická a díky ní jsem se mohla uvolnit a dokázala jsem mluvit o věcech, o kterých jen tak s někým nemluvím. Toto rozhodnutí byla správná věc! Děkuji Vám Anet:-)

Aneta

Koučink s Vámi je jedna velká jízda, moc si toho vážím. Trefíte se vždycky do správného místa, které je potřeba vyléčit, díky tomu se cítím jako bych odhodila batoh s kamením. Jsem vděčná, že jsem Vás potkala a rozhodla se s Vámi pracovat. Přála bych všem poznat, cítit tak velkou úlevu a radost ze života. Jste úžasná, plná energie a porozumění.

Petra