BC. Jana Pomijová

Londýn

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Dosažení cílů a snů

  • Jak získat nezávislost

  • Vystoupení z komfortní zóny

  • Jak zvládnout odloučení od rodiny

  • Zvýšení sebevědomí

vzkaz pro vás

Udělejte dnes něco pro sebe a rozhodněte se vyjít vstříc lepší budoucnosti – změnit to, co vám nevyhovuje, odpustit, pustit a jít dál. Dělejte krok za krokem, pěkně ve vašem tempu, a život se vám bude měnit pod rukama. Držím vám v tom palce a pokud budete na své cestě potřebovat pomoc, moc ráda se k vám na chvíli připojím.

Můj příběh

Každý jsme na cestě, ať si to uvědomujeme, nebo ne. Každý potřebujeme svůj čas a určité situace, abychom prošli nějakou změnou, abychom se naučili něco nového, pustili to staré a posunuli se.

Já jsem samu sebe a svou limitující hlavu „dohnala“ v Londýně, kam jsem se vypravila naučit se angličtinu a přitom pracovat. Byl to můj sen již od dětství, vyzkoušet si, jaké to je žít v zahraničí a osvojit si místní jazyk. Ve Velké Británii jsem se ocitla na měsíc bez internetu, televize, rádia a také možnosti kontaktovat přátele, partnera a rodinu – mé berličky. Výsledek byl ten, že jsem zůstala opravdu jen sama za sebe a jen se svou hlavou.

Zjistila jsem, jak nízké sebevědomí mám, jak se stydím požádat o práci, neumím se prosadit, cítím se trapně při komunikaci v angličtině a celkově si pobyt v zahraničí, kvůli mému nastavení, vůbec neužívám.  Ne, že bych o svém nízkém sebevědomí dříve nevěděla, jen jsem byla v bezpečí  své komfortní zóny. Jakmile bylo potřeba z ní vyjít, bylo překvapující, co se mi honilo hlavou.

Tahle zkušenost mě dovedla k rozhodnutí se sebou začít opravdu pracovat. Již v Čechách jsem narazila na internetu na Lucku a její profil mě zaujal. Tato informace vyplavala najednou na povrch a já se rozhodla ji kontaktovat a vyzkoušet koučink. Díky její technice a vedení jsem si sáhla hluboko do sebe a začala měnit vidění sebe a svého života. Bylo třeba se otevřít a sdílet ty nejniternější bolavé vzpomínky, ale cesta stála za to. Není nic lepšího, než když se konečně začnete cítit dobře a děláte věci, které chcete.

Práce na sobě a pobyt v Londýně mi daly krásné poklady – 100% jsem se osamostatnila, jak finančně, tak mentálně; vybudovala si život od nuly; naučila se plynule komunikovat anglicky; napojila se mnohem více na sebe a tím pádem jsem mohla potkat i stejně naladěného přítele; odpustila jsem sobě a blízkým dávno minulé křivdy a namísto stěžování jsem začala hledat řešení. Překonávání komfortní zóny už je teď mnohem snazší, naučila jsem se být flexibilní. Také mě to dovedlo k závěru, že se můžeme klidně přestěhovat na Mars, ale naše hlava nás tam stejně dohoní.  Dalším závěrem je, že plnit si sny je úžasné a pro naši duši výživné. Tak se stalo, že jsem si nedávno splnila další touhu a vyrazila na kole na trasu Londýn-Česká republika s kempováním ve stanu.

Ráda bych Vám řekla, že vydat se najít sám sebe a plnit si svá přání stojí za to. I když se bojíte nebo si říkáte, že už to nemá cenu, že už nějak dožijete, že si lepší nezasloužíte a třeba i přemýšlíte nad tím, že by bylo lepší to ukončit – vstaňte a podpořte se. Dokázala jsem se ode dna odrazit a vím, že vy to taky zvládnete. Každý máme nárok na to žít hezky a podle sebe.

A tak jsem tady pro ty z Vás, kteří chtějí a cítí, že je čas na změnu.

S láskou,

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Londýn
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština, angličtina
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem. 

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

reference mých klientů

Hned na prvním koučinku jsem měla pocit bezpečí a důvěry, mohla jsem se naplno otevřít. Kromě toho jste naprosto přesně dokázala vystihnout můj problém a upozornit mě na souvislosti, které mě nikdy nenapadly a zároveň navrhnout konkrétní kroky k jeho řešení. Jediný koučink mi dal víc než roky psychoterapie. Děkuju.

Lucie