Ing. Klára Paulová

Praha, Kutná Hora a Chrudim

Praxe: 12 let

 

S čím vám ráda pomůžu:

 • Sebevědomí a sebeláska
 • Partnerská krize a bolestivý rozchod
 • Workoholismus a syndrom vyhoření
 • Výchovné problémy s dětmi
 • Manipulace od nejbližších

Vzkaz pro vás

Je báječné, že jste tady! Zřejmě si právě uvědomujete, že potřebujete ve Vašem životě něco změnit, vyřešit, chcete být šťastní, anebo jste jen zvědaví, co vlastně koučink je. Ve skutečnosti je úplně jedno, jak jste se sem k nám dostali, ale je jisté, že to má nějaký důvod. Nic se nám v životě neděje jen tak. Všechno, co v životě prožíváme, nás totiž buď posouvá, nebo brzdí. Pokud máte i Vy pocit, že teď právě „brzdíte“, ale chcete se konečně posunout, jsem tu pro Vás. Nebojte se říct si o pomoc, nemusíte v tom být sami. Nebudu vás hodnotit, soudit, říkat vám, co máte dělat, ale budu s vámi a pomohu vám se posunout. Společně najdeme vaši šťastnou cestu. Nemusíte se ničeho bát, zvládnete to!

Můj příběh

Zdá se vám, že ať děláte všechno, co se dá, necítíte se šťastní? Stále vám něco chybí? Snažíte se, pracujete na sobě, pomáháte druhým, a pořád máte pocit, že to nikdo nevidí? Vaše děti mají problémy, přestože pro ně děláte všechno? Všude vidíte jen samé starosti a problémy, nic se vám nedaří, jak si přejete? Trpíte psychosomatickými poruchami? Ztrácíte chuť do života?

Právě vám dokážu pomoci najít vaše štěstí. Věřte, že stačí na sobě pracovat pár minut denně a celý svět se kolem vás může změnit a vy budete konečně šťastní. Všechny změny se ve vašem životě začnou dít tak rychle, že budete až překvapeni. A pokud si přejete, aby se svět kolem změnil, musíte začít u sebe.

A proč vím, že to opravdu funguje?

I já jsem musela začít nejprve u sebe. Ani moje životní cesta nebyla vůbec jednoduchá a ztrácela jsem naději, že i já budu jednou šťastná.

Byla jsem úspěšná v pracovní oblasti, které se věnuji 17 let, ale přesto jsem se necítila šťastná. Dlouholeté partnerství procházelo krizí, trpěla jsem psychosomatickými problémy, rodiče, partner i okolí na mě hledali jen chyby. Sebe jako ženy jsem si nevážila. Nic nebylo dobře. Snažila jsem se ze všech sil zavděčit všem kolem sebe, být pro ně důležitá, abych si zasloužila alespoň trochu pozornosti a lásky. Žila jsem stále ve strachu, že zůstanu sama a nikdo mě nebude mít rád. Vůbec jsem nechápala, co dělám špatně a proč já musím prožívat tolik bolesti, když druzí nemusí.

Cítila jsem, že se stále víc a víc propadám ke dnu. Jediné, co jsem v té době dokázala vnímat, byla láska k mým dvěma dětem. Můj život neměl pro mě smysl, žila jsem jen pro ně. Mé děti mi však před očima chřadly, byly smutné, ukřičené, nervózní, hádaly se. Až to mi otevřelo oči.

Začala jsem hledat cestu z toho všeho ven a přála jsem si ze svých dětí udělat šťastné děti. Narazila jsem tehdy na knihu Negramotný rodič a najednou jsem pochopila. Začít musím u sebe. Okamžitě jsem na sobě s pomocí kouče začala pracovat. A světe div se, již po měsíci jsem cítila úlevu. Začala jsem se smát a se mnou i partner a děti. Bylo to neuvěřitelné. Pracovala jsem na sobě dál a našla jsem skutečnou radost ze života a se mnou i moji blízcí.

Uvědomila jsem si, že to, co jsem prožila já, prožívá i spousta dalších lidí kolem. Zjistila jsem, jak je důležité mít vedle sebe někoho, kdo vám pomůže najít sebe sama, pochopí vás a naučí vás, jak to můžete sami změnit. Proto jsem se rozhodla být koučem a pomoci druhým najít jejich štěstí.

Nyní díky svým klientům prožívám úplně pohádkové příběhy. Klienti často přicházejí smutní, vyčerpaní životem, a po několika měsících se mění ve šťastné, sebevědomé lidi, plni energie.

Děkuji všem svým klientům, že s nimi toto hledání štěstí mohu sdílet. A těším se na další z vás, kteří se rozhodnete najít své štěstí s mou pomocí.

Nemusíte mít z ničeho strach, to zvládnete a brzy najdete vše, co vám nyní chybí. Budu s vámi a na nic už nebudete sami. Pomohu vám to zvládnout. Budu vám naslouchat a věnovat se vám. Budu vaším parťákem na cestě k vašemu vysněnému životu.

Neztrácejte naději, umím vám s tím pomoci.

Chcete se o něčem poradit?

Získaná praxe:

 • 17 let zkušeností s užitím psychologie v oblasti reklamy a marketingu
 • 12 let zkušeností v oblasti osobního a profesního rozvoje, vedení a motivace týmů
 • 8 let zkušeností v oblasti soukromého podnikání
 • 17 let v partnerském vztahu
 • 9 let rodičovské praxe (dcera 9 let a syn 6 let)
 • Najít svoji vlastní hodnotu a naučit se sebelásce
 • Řešení partnerských a vztahových krizí
 • Osobní zkušenost s řešením psychosomatických potíží
 • Přenést se přes minulost a odpustit bolestivé křivdy

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha, Kutná Hora a Chrudim
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů

Hned jsem k vám našla důvěru, protože jsem cítila,že jsem v těch správných rukou. Na koučink s vámi jsem se těšila. Dokázala jste mne i na zdánlivě nevýznamných životních situací dovést do meho způsobu myšlení, svými trefnými otázkami mi ho pomoci stále více odhalovat. Mohla jsem vyjít jakoby ze sebe a vidět sebe sama jinak a začít se více napojovat na sebe sama. Musela jsem obdivovat vaše umění vcítění do mne,do mého myšlení. Též jsem viděla váš opravdový zájem o mne. Pamatovala jste si i maličkosti, které se mne týkaly, klidně jste překročila čas mne vyhrazený. Děkuji vám,že jste mne dokázala vyvést z hloubky mých velkych negací,velmi jste mne podpořila a shrnutě řečeno jste mi pomohla (nebo spis dovedla k presvedceni)dovolit si být sama v sobě šťastná. A to je přeci velký kus odborné péče! A samozřejmě jste mi velmi pomohla najít si práci!!! Přemýšlím,ale nic negativního mne nenapadá,i když bych vám to už jistě uměla napsat????. Ale myslím, že vy sama víte, když svoji práci děláte s chutí a láskou,tak ji děláte moc dobře.

Marie, Kutná Hora

Kláru jsem si vybrala jako koučku podle popisu na webu a podle intuice, a byla to správná volba. Klára je velmi příjemná a během krátkého času se díky ní dostanete k příčinám vašich problémů. Pracovala jsem s Klárou 3/4 roku a bude-li potřeba, ráda se na ni zase obrátím.

Karolína, Plzeň

Dobrý den, Kláro, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat! U nás doma je vše teď tak krásné, pohodové, radostné, vše je tak, já jsem si přála a chtěla! To je neuvěřitelné 🙂 rodina partnera tu byla a jeho syn, on spěchá domů, jsme šťastní …. je to zázrak, kouzlo … 🙂 Je úplně jak vyměněný a je to nádherné a kouzelné. 

Veronika, Brno

Dobrý den .. docházím na koučink pár měsíců a vím, že mě jako osobu, která je v každodenním stresu a pressu to obrovským skokem posunulo. Vybral jsem úžasnou koučku ing. Paulovou, která je mojí spřízněnou duší a dokonale mě dokáže v těžkých chvílích motivovat a nasměrovat tím správným směrem. Moje životní situace byla na začátku „neřešitelná“ a dosti bolestivá. Řešil jsem osobní problémy a v návaznosti na ně, přišly i profesní problémy a nešlo to zastavit. Nyní pro pravidelných návštěvách a vlastní práci se všem věcem, které jsem prožil a stále prožívám už jen směji. Jsem neskutečně vděčný za tuto osobu ,lektorku a úžasnou ženu (ing. Paulovou), která stojí po mém boku . Otevřela mi očí a sundala z nich klapky. Zjistil jsem, že život je moc krásný na to abychom se utápěli v něčem, co bylo a je jen životní zkouškou. Největší chybou člověka je chyby nedělat. Kdyby to tak nebylo, nedošel bych tam kde jsem, nepoznal lidi, které jsem poznal, neuvědomil si věci, které jsem si uvědomit měl a hlavně jsem našel sám sebe a zjistil jsem, kde jsou moje priority a moje hodnota. Změnil jsem sebe a ostatní už je v naprosté návaznosti.

Mockrát děkuji za obrovský posun !!!

Lukáš, Chrudim

Dobrý den Kláro, už Vám píšu poněkolikáté, tak snad to dneska dopíšu! Takže se nám narodila Lucinka. A je moc hodná! Je to sice fičák, ale i tak se cítím mnohem líp, než když jsem k Vám přišla! S partnerem se to pořád tak nějak vyvíjí, ale rozhodně tím správným směrem, včera mi dokonce řekl, že se asi znovu zamiloval! A velký pokrok vidím i ve vztahu s mamkou, když jsem ještě byla těhotná, tak jsme měly asi největší výměnu názorů, co si pamatuju, asi jsem se jí přestala bát a řekla jsem ji všechno tak, jak jsem cítila, v tu chvíli to sice bylo strašný, ale asi jsem jí řekla, co jsem potřebovala a něco se ve mně uvolnilo. Teď dokonce můžu říct, že ji mám ráda!! Cítím to tak… 

Kláro, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat, je to z velký části Vaše zásluha..

Katka, Chrudim