MENU

Eva Lhotová – Kouč Junior (Praha, Olešovice – okres Praha východ)

Eva profil.foto2.2018

15 let zkušeností s vlastním podnikáním

16 let rodičovské praxe (syn 16 let, dcera 5 let) 

10 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje

Nastavení rovnováhy mezi pracovním, rodinným a osobním životem

Zlepšení rodinných a partnerských vztahů

Workoholismus, pracovní vyhoření

Problematická výchova dětí

Zvýšení sebehodnoty, sebevědomí, nalezení sebelásky

Rozpoznání manipulace

Emoční i praktické zvládnutí rozvodu

Jste nešťastní, zoufalí, vyčerpaní? Neumíte se radovat ze života? Stále řešíte minulost, budoucnost, a přítomné okamžiky vám unikají? Nikdo nevidí, jak vy se snažíte, co všechno pro ně děláte?

Pomohu vás navést na cestu ke spokojenému, plnohodnotnému životu. Skvělé je, že už při prvních krocích se ucítíte lépe. Otevřu vám oči, uvidíte život z jiného úhlu, s nadhledem. Změnit můžete jen to, co vidíte. Chtít změnit druhé je však boj nadlidský a upozorňuji vás, stojí spoustu času, energie a výsledek žádný. Změnit můžete jen a jen sebe.

Vím, že to jde, protože i já jsem musela začít u sebe. Cesta to byla nesnadná, občas trnitá a zraňující. Stála však za to.

Žila jsem pro podnikání a pro rodinu. Na nic jiného nezbýval čas. Partnera jsem téměř neviděla. Dokazovala jsem si, že vše zvládnu sama. Stále jsem čekala od ostatních uznání, kterého se mi nedostávalo. Věřila jsem, že bude líp, až vše bude hotové, ostatní pochopí, pochválí. Nebyla jsem šťastná, ale neměla jsem sílu něco měnit a hlavně jsem ani nevěděla jak.

Oči mi otevřel až životní „kopanec“. Téměř ze dne na den rozpad rodiny, manželství a nečekanou manipulací ztráta dlouholetého podnikání. Pro co jsem do té doby žila, najednou nebylo. Sebelítost, zoufalství, strach z budoucna byly na denním pořádku, nebo spíš nepořádku. Pozitivní bylo, že jsem však dostala čas. Konečně čas na sebe. Později jsem přestala vinit ostatní a začala pátrat, proč se mi to stalo.

Pomáhala mi četba, především (Ne)gramotný rodič. Kniha mne přivedla na myšlenku nechat si pomoct a začít na sobě pracovat. Poprvé v životě jsem vyhledala koučku, jak já říkám „trenérku mé duše“. Otevřela mi oči a já jsem viděla věci s nadhledem, ve spojitostech z minulosti, především z dětství. Situace, vztahy se mi opakovaly a já jsem pochopila proč. Dnes vím, že práce na sobě je celoživotní proces. Je fajn nebýt na to v začátcích sám.

Podobné problémy řeší spousta lidí. Baví mne vidět své klienty, jak začínají žít život jinak, nalézat svoje sebevědomí, vědomí sebe sama. Začínají se mít konečně rádi.

Děkuji vám, svým klientům, za to, že jste.

Věřte, že vše se dá zvládnout. Ráda vám pomohu. Vyhledat pomoc není projev slabošství, naopak. 🙂 Těším se na vás.

MD2A2089
MD2A2288
MD2A2217

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha, Olešovice – okres Praha východ
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.