MENU

Ing. Eva Šinkmajerová

MD2A9844 - eva profil

Pomoc najít práci, která vás baví a naplňuje
Pomoc od těžkého rozchodu s partnerem, který vás dostal na psychické dno
Pomoc s naplňováním vašich představ, a ne představ vašeho okolí
Pomoc dostat se do vašeho pravého světa, který toužíte žít
5 let zkušeností s koučinkem

Psychický terorista a manipulátor
Ke konzultacím mě přivedl rozchod s partnerem. Zjistila jsem, že se jednalo o psychického teroristu a manipulátora. Padaly výhrůžky, že si sebere život, když se s ním rozejdu. Probíhaly dost impulzivní hádky kvůli maličkostem. Občas i s uplatněním fyzické síly. Za vše, co jsem udělala nebo neudělala, přišla kritika, ponižování, psychické srážení. Vydržela jsem ve vztahu 3,5 roku. Během vztahu jsem
prožívala i krásné chvíle, které vždy dávaly naději, že teď už bude lépe. Po rozchodu přišla úleva, a zároveň šílená prázdnota. Byla jsem psychicky úplně vysátá a na dně.

Bez smyslu života
Po rozchodu jsem zjistila, že se nemám komu svěřit. S kamarádkami vztahy vyšuměly. Ani koníčky jsem neměla. Veškerý čas jsme trávili s partnerem. Byli jsme na sobě doslova závislí. Žárlil na mé kamarádky, na mé koníčky. Pro mě to tenkrát byl projev lásky a zájmu o mě. Tenkrát mi to dělalo dobře. Po rozchodu jsem zjistila, jak velká díra v životě mi kvůli tomu vznikla.

Jsem ze tří dětí ta nejmladší. S věkovými rozdíly 12 let od bratra a 10 let od sestry. Řešili tenkrát úplně jiné věci než já. A doma jsem se svěřovat nechtěla. Rodiče přece chtějí své děti vidět šťastné. Když už jsem se občas přece jen svěřila, vrátily se mi výčitky, odsuzování za to, co jsem udělala špatně, co jsem měla udělat, což mě stahovalo ještě víc ke dnu. Přitom rodiče mi chtěli pomoci. Jen prostě nevěděli jak a byli z toho zoufalí. Já byla zoufalá. Tehdy jsem poprvé objevila sílu osobního
rozvoje. Přes spoustu článků jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo prožívá podobné situace. Hltala jsem, jak druzí podobný problém řešili. To mi dalo naději, že i já se v životě mohu cítit dobře.

Vztah s mužem mého života a práce snů
I díky seminářům jsem se vrátila zpět do klidu. Díky tomu se mi podařilo dostat se do snové práce, kde jsem se opět cítila šťastná. S novou prací přišel i nový partner. Byla jsem v sedmém nebi. Ráj vydržel jen několik měsíců. Přišla jsem jak o partnera, tak o snovou práci. Opět jsem se dostala na samé dno. Tehdy jsem si řekla dost. Uvědomila jsem si, že pokud se nechci stále dokola dostávat do těch samých situací, potřebuji udělat něco jiného než do té doby. Tehdy jsem se odvážila požádat o pomoc. Začala jsem chodit na individuální koučink. Po úvodní seznamovací hodině jsem se objednala
na 10 dalších konzultací v týdenních intervalech.

Co jsem při konzultacích zjistila?
To, co jsem prožívala, jen odráželo, co se mi dělo v dětství. Velikost lásky se zjišťovala výhrůžkami odchodu. Jak moc jsem byla zoufalá a smutná, tak velkou lásku to ukazovalo. Láska se vynucovala. Láska byla za peníze. Projev krásných citů byl velmi zřídka. Projev těch záporných pocitů velmi často. Dělat podle sebe bylo špatně. Dělat podle blízkého a plnit jeho očekávání bylo správně. Byla jsem úplně odpojená od sebe. Nerespektovala a neřídila jsem se tím, co jsem cítila uvnitř sebe. Nebylo to
důležité. Já jsem nebyla důležitá. Důležitější byl vždy názor druhého (rodiče, partnera, šéfa, kamarádů atd.) Raději jsem nedělala nic. Čekala jsem na příkazy. Dělala jsem, až teprve když mi druhý řekl, co mám dělat. Zodpovědnost za svůj život jsem přenášela na druhého. Když jsem se měla rozhodnout sama za sebe, byla jsem v totální panice. Udělalo to ze mě oběť, chudinku.

Co jsem konzultacemi vyřešila?
Uvědomila jsem si, že já jsem tvůrcem svého života. Uzdravila jsem své sebevědomí, rozvzpomněla jsem se na svou hodnotu a díky tomu ti špatní lidé z mého života automaticky odpadali a přicházejí lidé, se kterými se cítím dobře a kteří jsou mi oporou na další cestě životem. Uzdravila jsem si vztahy v rodině. Převzala jsem zodpovědnost za svá rozhodnutí. Starám se láskyplně o sebe a dovolila jsem si
dorůst jako žena.

Funguje to i u mých klientů. Doslova rostou před očima.

Pokud už nevíte kudy kam a chcete se dostat ze stále se opakujících nepříjemných situací, jsem tu pro vás a velmi ráda vám pomohu.

MD2A9963

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.

Reference mých klientů

Skutečně jsem měl celkově výborný pocit, cítil jsem důvěru svěřit se a na druhé straně opravdový zájem a snahu pomoci. To je pro mně nejdůležitější pro první kroky na této cestě.

Petr

S ubíhajícím školním rokem na sobě pozoruji změny k lepšímu, které mi přinesly konzultace s Tebou o prázdninách. Situace, ve kterých jsem se dříve rozplakala, přecházím s větším klidem.

Anežka

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Po našem rozhovoru se vždycky tak nějak uklidním, pročistím a cítím se líp 🙂

Kristýna