MENU

Ing. Eva Šinkmajerová

Eva Sinkmajerova detail

Pomoc najít práci, která vás baví a naplňuje
Pomoc od těžkého rozchodu s partnerem, který vás dostal na psychické dno
Pomoc s naplňováním vašich představ, a ne představ vašeho okolí
Pomoc dostat se do vašeho pravého světa, který toužíte žít
5 let zkušeností s koučinkem

Od 15 let jsem měla nutkání vstoupit do svého pravého světa, ve kterém jsem toužila žít. Někde uvnitř jsem vnímala, že v takovém světě nežiji. Jako bych se do něho jen dívala skrz nepropustnou skleněnou stěnu. Znáte to? Naplňovala jsem představy svého okolí. Vystudovala jsem vysokou školu, téměř 6 let jsem pracovala v nadnárodní korporaci.

Práce mě často nenaplňovala. I přesto, že navenek jsem měla vše, uvnitř jsem vnímala strach, nervozitu a nejistotu, a to nejen při odvádění svých pracovních výkonů. Ale jak je to možné? Odkud se to vše vzalo? Kdo vlastně jsem? A co tady na světě vlastně dělám?

Ke koučinku mě přivedl těžký rozchod s partnerem, kdy jsem se dostala na své psychické dno. Najednou jsem se neměla komu svěřit. A tak jsem hledala způsob, jak z tohoto stavu ven. Pročetla jsem spoustu článků, časopisů, knih a e-booků. Navštívila přednášky, semináře, workshopy a konzultace, až jsem se odvážila vyzkoušet koučink jeden na jednoho.

Po několika prvních pravidelných schůzkách se mi začaly dít neuvěřitelné věci. Co bylo fantastické? Ty věci se najednou děly samy od sebe. Podařilo se mi získat práci, která pro mě byla „wau!“, dostala jsem se na místa, o kterých se mi ani nesnilo, doma mě rodiče sami od sebe podpořili v mé vášni jezdit na koni i přesto, že do té doby byli téměř lhostejní. Navíc změny v mém životě byly trvalé. Přestaly se mi opakovat ty samé situace. Odlepila jsem se z místa a posouvala se dál. Úplně jsem rozkvetla.

Mozek totiž funguje jako počítač – na základě programů, které nám do něho byly nainstalovány. Pokud nechtěné programy nepřeinstalujeme, mozek pojede dál podle těch původních.

Proto jsem se rozhodla dát skrz sebe možnost i vám, poznat účinky této metody. Opustila jsem jistoty korporace a vydala jsem se na dráhu životního kouče. Pokud i vy zažíváte nepříjemné situace, opravdu se chcete posouvat dál a udělat se sebou trvalé změny, pak se můžete ke mně přihlásit a ráda vám pomohu rozkvést. Doprovodím vás na cestě do vašeho pravého světa, který toužíte žít.

 

Eva Sinkmajerova postav

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.

Reference mých klientů

Skutečně jsem měl celkově výborný pocit, cítil jsem důvěru svěřit se a na druhé straně opravdový zájem a snahu pomoci. To je pro mně nejdůležitější pro první kroky na této cestě.

Petr

S ubíhajícím školním rokem na sobě pozoruji změny k lepšímu, které mi přinesly konzultace s Tebou o prázdninách. Situace, ve kterých jsem se dříve rozplakala, přecházím s větším klidem.

Anežka

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Po našem rozhovoru se vždycky tak nějak uklidním, pročistím a cítím se líp 🙂

Kristýna