MENU

Jana Köhlerová

MD2A7642  obnovenýprofil

Pomoc při hledání vlastní identity
Pomoc při řešení nízkého sebevědomí
Pomoc při vztahových problémech a rozpadu manželství
Pomoc při problémech s výchovou dítěte
Pomoc při přijetí a vyrovnání se s postižením dítěte
Pomoc ostatním cítit se lépe, uspořádat si život podle svých přání je má vysněná, krásná, smysluplná životní cesta.

Život je příliš krátký na to, abychom si ho nechali protéci mezi prsty bez naplnění, vnitřní radosti a spokojenosti.

Můj život 32 let plynul v jakémsi automatizovaném módu. Mé vnitřní nastavení bylo:
nesebevědomá, blbá, k ničemu, zkrátka chudinka s pocity viny, že za vše špatné mohu já. Byla jsem odevzdaná, snadno manipulovatelná a závislá na svých blízkých.

Jedinou svou hodnotu jsem našla v roli mámy. Partnerská nevyváženost, kdy jsem se jen neustále přizpůsobovala, nabírala s příchodem dětí na síle. Měla jsem pocit, že jsem na vše sama. Celková má životní nálada byla smutná, ztrhaná, utrápená. Synovo občasné zlobení a starosti s vývojem dcery mě dovedly postupně k uvědomění, že svou roli mámy přestávám zvládat. Přispěly k tomu samozřejmě i stupňující se neshody a vyhasínání partnerského vztahu. Zjištění, že má jediná hodnota, kterou jsem v sobě viděla, se rozpouští jak pára nad hrncem, bylo pro mě velmi zničující. Od toho okamžiku jsem cítila, že to musím změnit!

Začala jsem na sobě pracovat. Přečetla jsem řadu knih o osobním růstu. Soustředila jsem se na pozitivní myšlení. Až jsem objevila projekt (Ne)gramotný rodič a dostala se ke koučinku. S odstupem času vím, že to byla nejlepší investice, kterou jsem mohla udělat. Troufám si říci, že jsem živoucí ukázkou toho, že člověk se může změnit – má-li vůli a touhu.

Stojím konečně na svých nohou, našla jsem sama sebe a vydala se na cestu pomoci a
podpory druhých. Protože jsem konečně pochopila, že smyslem života je být sám sebou a jít svou vlastní, jedinečnou, originální cestou. Jedině tak je člověk opravdu šťastný, zná-li směr a cíl své cesty.
Moc ráda se stanu průvodcem na té vaší cestě za štěstím.

MD2A7663

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha, Kutná Hora
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.

Reference mých klientů

Spokojená klientka

Dobrý večer Jani,

jsem moc ráda, že jsem Vás kontaktovala. Potřebuji a hlavně chci na sobě pracovat, pokud to bude pod Vaším vedením, budu moc ráda. Cítím k Vám důvěru od prvního okamžiku. Určitě tam hraje velkou roli i to, že Vám to „všechno“ můžu říct. Snad jsem ale pořád ten „normální“ klient a ne ubulená ženská.

Moc děkuji za všechno a těším se na naše další setkání.

Spokojená klientka

Jani, ještě jednou vám moc děkuji za podporu, naslouchání a rady. Pomohla jste mi otevřít oči jiným směrem. Hezký večer a opravdu děkuji!!!!

Spokojená klientka

V první řadě bych chtěl říci, že výběr kouče je velmi důležitý a vím, že jsem si vybral správně. Přišel jsem k Vám ve stavu, který byl dost složitý, ale již po prvních okamžicích jsem věděl, že jsem u Vás správně. Postupnými sezeními jste mi pomohla odbourat špatné věci, které jsem si sebou celý život nesl a hlavně mě nasměrovala na správnou cestu. Dnes již pro mě není svět a život šedý, ale naopak barevný a krásný.

Děkuji za vše P.