MENU

Jana Köhlerová

Jana Kohlerova detail 13112017

Pomoc při hledání vlastní identity
Pomoc při řešení nízkého sebevědomí
Pomoc při vztahových problémech a rozpadu manželství
Pomoc při problémech s výchovou dítěte
Pomoc při přijetí a vyrovnání se s postižením dítěte
Pomoc ostatním cítit se lépe, uspořádat si život podle svých přání je má vysněná, krásná, smysluplná životní cesta.

Sama jsem v životě prožila nelehká období. Od hledání vlastního já, rozpadu vztahu, postavení se na vlastní nohy až po vyrovnání se s odlišností svého dítěte. Všechny tyto události, i když jsem to z počátku netušila, mě vlastně vedly k jedinému – cítit se v životě šťastně.

Velkým impulsem a hnacím motorem se pro mě staly mé děti. V mateřství je obrovská síla! A je přirozené, že každá máma chce pro své děti jen to nejlepší. Bohužel to však mnohdy to nejlepší není. Zjištění, že i ty mé přístupy by nemusely být v pořádku, mi paradoxně ukázali moji nejbližší svým odmítavým postojem k dceřiným odlišnostem ve vývoji. Poprvé jsem cítila, že můj postoj je správný, a začala jsem problémy řešit a hlavně celkově přehodnocovat své chování i k mému prvorozenému synovi. Bylo to hodně těžké a hlavně bolestivé, vůbec si něco takového připustit, ale zároveň i hodně osvobozující.

Začalo tedy mé hledání sebe sama. Přečetla jsem řadu inspirujících knih, vyzkoušela jsem regresní terapii, na vše jsem šla s pozitivním myšlením. Toto vše mi určitě pomohlo, udělat zásadní změny v mém životě. Na první pohled to nebyly pěkné změny (rozvod, zůstat na vše sama). Avšak intenzivně jsem cítila, že tyto změny jsou nutné a správné.

S odstupem času se mi opravdu potvrdilo, že jsem se vydala správnou cestou. Stále však mi v hlavě běhaly myšlenky, obavy, strachy, které mně začaly vadit. Nešly zkrátka převálcovat pozitivním myšlením. Naštěstí jsem s nimi začala včas pracovat. Postupnými krůčky se mi podařily vymést z hlavy obtěžující myšlenky, a tím se postupně začal měnit i svět kolem mě. Ale jako je potřeba si pravidelně udržovat pořádek ve svých domovech, je potřebný i pravidelný úklid v našich hlavách. A toho jsem si dnes už dobře vědoma a hlavně mě ta má pomyslná cesta vzhůru nesmírně baví.

Nezůstávejte v přízemí (případně někdo dokonce v suterénu) a vydejte se po schodech vzhůru! Mohu vás na vaší cestě vzhůru doprovodit a ráda půjdu vedle vás, do jakého poschodí si budete jen přát. A uvidíte, jak se s postupným stoupáním začne váš život projasňovat a rozsvěcet. Těším se na vás!

Jana Kohlerova postava 12112017

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha, Kutná Hora
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.

Reference mých klientů

Spokojená klientka

Dobrý večer Jani,

jsem moc ráda, že jsem Vás kontaktovala. Potřebuji a hlavně chci na sobě pracovat, pokud to bude pod Vaším vedením, budu moc ráda. Cítím k Vám důvěru od prvního okamžiku. Určitě tam hraje velkou roli i to, že Vám to „všechno“ můžu říct. Snad jsem ale pořád ten „normální“ klient a ne ubulená ženská.

Moc děkuji za všechno a těším se na naše další setkání.

Spokojená klientka

Jani, ještě jednou vám moc děkuji za podporu, naslouchání a rady. Pomohla jste mi otevřít oči jiným směrem. Hezký večer a opravdu děkuji!!!!

Spokojená klientka

V první řadě bych chtěl říci, že výběr kouče je velmi důležitý a vím, že jsem si vybral správně. Přišel jsem k Vám ve stavu, který byl dost složitý, ale již po prvních okamžicích jsem věděl, že jsem u Vás správně. Postupnými sezeními jste mi pomohla odbourat špatné věci, které jsem si sebou celý život nesl a hlavně mě nasměrovala na správnou cestu. Dnes již pro mě není svět a život šedý, ale naopak barevný a krásný.

Děkuji za vše P.