MENU

Mariana Bačina

Maja-Gorbus-detail-12122017

Pomoc při problémech v partnerství/manželství, nevěry v rodině

Pomoc při nalezení své vlastní hodnoty

Pomoc při nalezení identity (dítě bez jednoho rodiče, nechtěné dítě)

Řešení partnerské krize

Zbavení se žárlivosti k partnerovi

Žárlivost
Ke koučinku mě přivedla moje šílená žárlivost. Neustále jsem partnera podezírala a měla pocit, že mě vymění za první, co potká za rohem. Ve vztahu jsem se hodně snažila; vždycky jsem přiběhla z práce, plné tašky nákupu, a hned jsem vařila a pak uklízela, ještě jsem chtěla být dobrá milenka, aby nestrádal a hlavně aby neměl potřebu hledat jinou ženu. Měla jsem pocit, že mu musím vykompenzovat to, že si nevybral dost hezkou ženu, tím servisem. Uvnitř jsem se cítila potlačena a
hlavně jsem z té snahy byla strašně vyčerpaná. Když už jsem to nemohla vydržet a měla pocit, že bych radši byla sama, začala jsem hledat řešení. Nejdříve jsem zkusila psychologa, ale ten mi poradil, ať se s partnerem rozejdu. Přišlo mi to jako zkratkovité řešení, co neodstraní příčinu. Hledala jsem na internetu jiné cesty a našla koučink. Postupně jsem si na sezeních uvědomila, že můj problém není v partnerovi, ale že jsem to já, kdo kazí ten vztah a ničí lásku nedůvěrou. Koučinkem jsem si začala zvedat sebevědomí a připadat si hezčí. Teď miluji svůj odraz v zrcadle, vážím si sama sebe. Měla jsem velký strach, že mě partner opustí, když mu nebudu posluhovat a začnu se chovat „sobecky“, a on se do mě naopak ještě víc zamiloval a požádal mě o ruku.

Bezdůvodná žárlivost je spojena s nízkým sebevědomím. Ten, kdo žárlí, se totiž cítí méněhodnotný a nedůležitý ve vztahu. I já jsem si tak připadala.
Uvědomila jsem si, jak hodně je moje dětství propojeno se současností, jak se mi situace z dětství pořád opakují v dospělém životě.

Nechtěné dítě

Byla jsem nechtěné dítě, a proto jsem si celý život všude připadala navíc, nevěděla jsem, kde je moje místo, měla jsem pocit, že nepatřím na tento svět, cítila jsem se nemilovaná, stejně jako v bříšku u maminky. Vrývá se tak hluboko do podvědomí, že je člověk přítěží, a přenáší se mu to do dospělého života.

Nejstarší sourozenec

Později se máma vdala a já jsem měla ve čtyř letech dvě sestry, které jsem už v tak nízkém věku musela hlídat a starat se o ně. Nucení starších sourozenců hlídat mladší je velmi obvyklé, když ale vyrostou, tak se nemohou zbavit pocitu zodpovědnosti za všechno a všechny, lásku si snaží zasloužit tou prací a opečováváním, protože tak to měli v dětství.

Jak to změnit?

Rodiče si nevybíráme, bohužel nemůžeme nějak zásadně ovlivnit ani dětství, ale teď, když jsme dospělí, máme úžasnou příležitost vzít život do vlastních rukou, najít si tu svou cestu, čistou a nikým neovlivněnou. Já už jsem tou cestou vyrazila a rozhodla jsem se pomáhat lidem, kteří to nemají v životě jednoduché, ale chtějí se tomu postavit.

Ráda vám pomohu, pokud řešíte partnerskou krizi, měli jste těžké dětství, neumíte dávat/přijímat lásku, nemůžete najít partnera, neumíte dát sebe na první místo, nevidíte svou krásu.

„Nikdo se nenarodil ošklivý, krásní jsme jen natolik, nakolik se sami cítíme.“

Pomohu vám se zamilovat do sebe, a tím rozzářit vaši krásu!

Maja-Gorbus-postava-12122017

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha, Beroun
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.