MENU

Mgr. Petra Bärtlová – kouč Senior

Petra Bartlova detail 31052017

22 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje a komunikace
9 let praxe v diplomacii (v ČR i v zahraničí)
4 roky praxe v rámci vlastního podnikání
5 let rodičovské praxe (2 děti – pětiletý syn a tříletá dcera)

Chybí vám radost ze života? Máte zdánlivě všechno, ale nejste šťastní? Nebo naopak nemáte nic, ani dostatek energie k životu, cítíte se prázdní a vyčerpaní?

Zažila jsem ve svém životě lepší i horší období. Řešila jsem různé situace. Vím, že když se vám zdá, že se točíte v kruhu a nejste schopni vidět cestu ven, je skvělé mít druhý, nezávislý pohled na věc a podporu, jež vám usnadní najít pro sebe to nejlepší řešení. Můžete tak objevit i nové obzory, o nichž jste do té doby neměli tušení. Podívat se na věc z úplně jiné perspektivy. Už Albert Einstein řekl, že „žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která jej stvořila“. To, co považujeme za dané, tak vůbec nemusí být…

Pro mě se největšími životními učiteli staly moje děti. Ukázaly mi veškeré nevyřešené životní otázky a minulá trápení. Pro vás může být ten zlomový okamžik jakýkoliv – kromě mateřství třeba partnerství, rozchod, zaměstnání, podnikání, peníze, zdravotní problémy nebo prostě jen pocit, že musí v tom životě být přece něco víc než jen den za dnem plnit spoustu povinností a sem tam za to dostat nějakou „odměnu“.

Ano, existuje něco víc. Je možné žít svůj život, být sám sebou, plnit si svá přání a touhy. Občas ve svém okolí někoho, kdo tímto způsobem žije, dokonce zahlédneme. Ale co když vám řeknu, že každý z nás se může cítit dobře a prožívat plnohodnotný život? Že my sami jsme spolutvůrci všeho, co se nám děje, a že je důležité vnímat vnitřní kompas, který zná odpovědi na všechny naše otázky?

Jste-li rozhodnuti vzít svůj osud do vlastních rukou, ráda vám pomohu objevit vaši jedinečnou cestu.

Petra Bartova postava

Získaná praxe:

  • 22 let zkušeností v oblasti osobního rozvoje a komunikace
  • 9 let praxe v diplomacii (v ČR i v zahraničí)
  • 4 roky praxe v rámci vlastního podnikání
  • 4 roky rodičovské praxe (2 děti – čtyřletý syn a roční dcera)

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 2 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.

Reference mých klientů

„Po skončení sezení jsem se dlouze nahlas smála a měla radost. Jsem dobrá, že jdu stále dopředu a zbavuji se věcí, co nejsou moje. Chci v tom pokračovat. Úleva a radost, že se toho balastu dá zbavit a že budu jednou volnější.Bude to to nejcennější, co si za peníze koupím a zároveň ta největší věc co udělám jenom a jenom pro sebe. Představa, že mě v hlavě nebude mluvit ten negativní hlas je osvobozující.

Po chvíli mě napadlo, nebuď naivní, to nejde. Moc se neraduj.

Věřím tomu a budu na tom pracovat. Touhle cestou chci jít!

Hezký den“

Verča

Děkuji mnohokrát za včerejší koučink. Přinesl mi úlevu a urovnání myšlenek.

Stáňa

Jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala začít se sebou něco dělat a někomu se svěřit. Cítím úlevu a naději, že do budoucna by mohlo být líp, když se člověk přičiní. Děkuji.

Lenka

Moc se těším na naše další „setkání“. Každé mě posouvá dále, posiluje a ještě si hezky popovídám 🙂

Monika

Tušila jsem, že je mojí součástí něco, co negativně ovlivňuje moje chování, jednání, smýšlení o sobě i o druhých, něco, co ale ve skutečnosti nejsem opravdu já. Díky metodě emočních rovnic se mi podařilo toto pochopit, uchopit a změnit. Pomohla mi najít, uvědomit si a odstranit přesvědčení a vzorce chování, které mě zatěžovaly, mátly nebo brzdily v tom, abych byla spokojená a šťastná.

Jana

Vážím si toho, že se Vám můžu svěřit. Nemám nikoho jiného, kdo ve mě věří a vidí to, o co se snažím.

Míša

Jen jsem Vám chtěla říct, že dnes jsem od vás slyšela přesně to, co jsem potřebovala slyšet. Moc děkuji.

Zuzana

Všechno mi to přijde tak úžasný, že se mi tomu ještě všemu nechce věřit, protože mi to prostě přijde neuvěřitelný a obrovský 🙂 Jestli se mi podaří zrušit to vězení a být sama sebou bez obav, tak to bude opravdu ten největší dar, který kdy dostanu. Doufám v to a těším se. Chtěla bych začít život zase žít, ne jen přežívat. Žít život podle sebe a beze strachů.

Hanka

Posílám své myšlenky po naší včerejší schůzce:

1. Měla jsem pocit, že vše zvládnu.
2. Cítila jsem, že si zasloužím soustředit se na sebe.
3. Dokonce mi přišlo, že rozchod bylo to, co se mělo stát, a pro mě jedině lépe.
4. Viděla jsem cestu, jak z toho všeho ven.

Věřím, že takovéto pocity vydží déle a déle.

Hezký den.

Eva