MENU

Zdeňka Rumlová

Zdenka-Rumlova-detail-11122017

17 let rodičovské praxe

4 roky role samoživitelky, učící se postavit se na vlastní nohy

13 let úspěšného podnikání

15 let se zabývám partnerskými vztahy

8 let se zajímám o psychosomatiku

Taky vám život připadá jako jízda na horské dráze? Rychle a zběsile. Nahoru a dolů. Od stejné situace k té samé. Od jednoho partnera k úplně tomu samému, ba i horšímu. Ubíjí vás práce a se zdravím jste na štíru? A jediné, po čem toužíte, je zastavit ten kolos negativních emocí, jejichž neustálé opakování vám bere sílu? A konečně žít!

Tonoucí se stébla chytá. Kolikrát jste ten špatný pocit zaháněli pomocí obžerství, alkoholu a antidepresiv? Nebo jste si koupili úplně zbytečnou věc, kterou dodnes splácíte? Své problémy jste léčili pomocí vědem a léčitelů a za nemalý peníz nechali bolístku zalepit náplastí se sluníčkem.

Jenže hluboké šrámy v nás nespasí ani lékařské konsilium, ani kouzla a magie. Strůjcem svého osudu jste vy.

Můžete namítnout: „No té se to mluví.“ Ano, mně se to povídá. Mně byla určena role nechtěného dítěte, které svým rodičům zkazilo život. Byl mi předurčen život v bídě a bez lásky. I přes mé úspěchy v životě, v podnikání, jako samoživitelka jsem zvládla postarat se o sebe i rodinu, pořídit si vlastní bydlení a stát pevně na vlastních nohou, i přes to všechno jsem podvědomě hledala lásku muže. Rozdala bych se do posledního dechu, do posledního pětníku. Jen aby mě muž miloval. Dělala jsem vše, ať to stojí co to stojí.

A narážela jsem na chladné muže, kteří mi ukazovali jen mou nelásku. Až práce na mém osobním rozvoji. Pomocí Emočních rovnic jsem se z ošklivého káčátka stala krásnou labutí. Konečně jsem ŽENA. Neskrývám se. A své ženství si užívám. Ta pravá láska korunuje mé sebevědomí. Jsem bohyně pro sebe i pro něj.

Staň se taky Bohyní svého života. Probuď v sobě své ženství. Věř si, že jsi hodna té pravé lásky. Ráda tě tou cestou provedu. Ukážu směr. Poradím.

Zdenka-Rumlova-postava-11122018

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Upozornění
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz.

Máte zájem o konzultaci? Napište mi.