Ing. Marta Vašáková

Kouč Junior
Praha

Praxe: 12 let

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Harmonie a spolupráce v rodině
  • Výchova dětí a úspěšné rodičovství
  • Láskyplné, dlouholeté partnerství
  • Sebevědomí a sebeláska
  • Strach z chyb a selhání

Vzkaz pro vás

Točíte se stále v kruhu? Cítíte, že chcete svůj život změnit, ale bojíte se? Máte strach z odsouzení, hodnocení, výsměchu? Jak Vám rozumím! Měla jsem to úplně stejně. Moje odhodlání, že chci věci ve svém životě změnit, se ve vlnách střídalo s pocity strachu, selhání, nedokonalosti. Podle toho, co se zrovna kolem mě dělo. Dnes už vím, že moje obavy byly úplně zbytečné. Kouč se stal mým průvodcem a podporovatelem, který mě vyslechl, nesoudil, nehodnotil. Dal mi naději, podporu, klid a sílu svůj život měnit. Moc ráda bych to samé teď nabídla Vám.

Můj příběh

Byla jsem máma organizátorka, plánovačka, pečovatelka. Máma, co dohlíží, dává rady, poučuje. Máma, která všechno za všechny řeší a stále někde pobíhá. Prostě máma, která je k dispozici 24 hodin denně, protože bez ní by rodina přestala fungovat.

Byla jsem i partnerka s mottem „svého muže ničím neobtěžuj, vše zvládneš sama rychleji a lépe“.Žádost o pomoc jsem považovala za své selhání.

Poznáváte se? Máte to podobně?

Kam to vedlo? Byla jsem neskutečně unavená, nepříjemná, nervózní. Velmi často naštvaná na svého muže.

Proč? Můj muž mi přece s ničím nepomůže, neocení mě. Vše nechává jen na mně. A děti? Ty mě stále ke všemu potřebují a já nemám chvilku klidu.

V té době jsem začala řešit změnu zaměstnání. Rozhodla jsem se navštívit kouče. První návštěva pro mě byla šok a zlom zároveň. Zjistila jsem, že na sebe nejsem vůbec napojená, nevím, co chci, nevím, co mě baví, neumím si říci, co potřebuji. Já sama pro sebe vůbec neexistuji.

Vydala jsem se na svoji novou cestu.

Přestala jsem pečovat, organizovat, plánovat a řešit. Dětem jsem předala zodpovědnost a dala jsem jim prostor. Naučila jsem se říkat si o pomoc. Nemusím vše zvládnout sama. Zklidnila jsem své motory. Naučila jsem se odpočívat a myslet na sebe.

Co přinesla moje změna? Děti se stávají samostatnější, komunikují, dokážou říct svůj názor. Společně se na všem domlouváme. Už mě ke všemu nepotřebují. Zjistila jsem, jak skvělého muže mám vedle sebe. Muže, který zvládne spousty věcí skoro stejně dobře jako já :).

Neskutečně se ulevilo mně, partnerovi i dětem. Atmosféra doma se krásně uvolnila a my si to všichni společně užíváme.

Poznali jste se v mých řádcích?

Přestaňte být ty uštvané, naštvané mámy a partnerky. Nečekejte a začněte něco dělat.

Moc ráda vám pomohu.

Chcete se s něčím poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Co je důležité vědět

Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů