Petr Nepraš

Praha

 

S čím vám rád pomůžu:

 • Znovunalezení životní síly

 • Nalezení vlastní hodnoty

 • Zvládnutí těžkých životních situací

 • Dosažení cílů

 • Jak se odrazit ode dna a najít smysl života

vzkaz pro vás

Možná ani netušíte, jak významný krok jste udělali, když jste sem teď přišli.  Dovolili jste si totiž vykročit na cestu změny.  Nemusíte se smiřovat s tím, kde se v životě právě nacházíte. Můžete naopak postupnými krůčky práce na sobě svůj život měnit k lepšímu tak, abyste se cítili dobře. Věřte, že starosti a trable života mají řešení, i když to tak vypadat nemusí, ale to, že čtete tyto řádky, znamená, že chcete udělat pozitivní změnu. Neztrácejte už tedy drahocenný čas a vykročte. Rád Vám budu podporou a průvodcem část Vaší cesty životem.

Můj příběh

Cítíte, že se Vám v životě nedaří, a vy nevíte proč? Váš partnerský vztah stagnuje a necítíte se šťastní? Vaše práce Vás nenaplňuje, chtěli byste změnu, ale bojíte se udělat první krok? Chtěli byste změnit svůj život, ale okolí Vás shazuje a Vy proto raději máte sklopenou hlavu a na lepší život jste rezignovali?  

Můžete mít stejný problém, jako jsem měl já. V sobě zakódované vnitřní nastavení, které mi nedovolovalo mít šťastný život a pořád mi kladlo do cesty překážky.

Můj starý život se řídil úplně nesmyslnými nastaveními. Propisovala se mi do všech sfér mého života. Bál jsem se změnit práci, protože jsem měl nízkou sebehodnotu a raději si namlouval, že jinou práci, která by mě naplňovala, je lepší nehledat, protože tady se mám přece dobře.  V různých situacích jsem se raději jen vezl a snažil se nevyčnívat, jen abych zapadal. V partnerských vztazích mi to také dvakrát nešlo. Prošel jsem si různorodými delšími vztahy, ale každý z nich ztroskotal vinou mého vnitřního nastavení. Vždy se mě po nějaké době začaly zmocňovat pocity jako „dělám toho málo“, „jsem špatný partner“, „partnerovi nestačím“ a tak bych mohl pokračovat. Někdy se to dalo zvládnout, ale pokaždé se tyto pocity vracely s větší intenzitou. Každý další rozchod ve mně zanechával hlubší rány.

Po dlouhé době, když jsem si slíbil, že už nedopustím, aby mi mé pocity ničily život, jsem si znovu začal hledat partnerku. Do mého života vstoupila má vysněná slečna, se kterou jsem si ve všem rozuměl a neměli jsme sebemenší problém. Vše bylo úplně skvělé až do chvíle, kdy se mě opět začaly zmocňovat vnitřní pocity, které ale neměly reálný základ a já to moc dobře věděl. Přesto jsem je nedokázal uřídit. Partnerství opět skončilo a já spadl až na samotné dno. Nechalo to ve mně velkou stopu a já jsem v tu chvíli úplně na vše rezignoval a nechtěl jsem již tento život. Na poslední chvíli jsem v sobě našel malou jiskru naděje a rozhodl se, že všemu dám ještě šanci. Po pár návštěvách psychologa jsem zjistil, že sezení nikam nevedou. Prý je to jen temperament, ale já věděl, že to tak není, že je to destruktivní nastavení v hlavě.

Začal jsem trochu propadat beznaději, ale nevzdal jsem se. Po pár dnech jsem na internetu narazil na projekt Cesta zpátky k sobě. Po pár přečtených článcích jsem věděl, že tady by mi mohli pomoci. Bral jsem to jako poslední šanci a rovnou jsem se objednal na koučink. Vkládal jsem do koučinku hodně nadějí a cesta to byla opravdu těžká, ale byla to ta nejlepší investice, kterou jsem v životě udělal. Již po pár sezeních se můj život začal měnit k lepšímu. Všechna má vnitřní nastavení a pocity se podařilo změnit a já nakonec začal žít život, jaký jsem vždycky chtěl. Dělat věci, které mě naplňují, mít práci, která mě baví, jít si za svými sny, dosáhnout svých cílů a v neposlední řadě si najít partnerku, se kterou jsme ti správní parťáci do života.      

Dnes jsem úplně jiný člověk. Nedívám se na svět černobíle, ale naopak ho vnímám ve všech barvách, v celé kráse. 

S čím mohu pomoci

 • Pomoc se znovunalezením životní síly
 • Pomoc s nalezením vlastní hodnoty
 • Zvládnutí těžkých životních situací
 • Jak jít a dosáhnout svých cílů (fotbal, hasiči, partnerství, koučink)
 • Jak se odrazit od naprostého dna a najít smysl života

Můj profil, hlavní milníky – životní etapy

 • 10 let působím jako velitel výjezdového družstva dobrovolných hasičů, vedení týmu, rychlé rozhodování, odpovědnost
 • 12 let práce v korporaci
 • 18 let systematické práce v kolektivu, dosažení společných úspěchů jako tým
 • zkušenosti s extrémními situacemi
 • zkušenosti z praxe od základů až k vedení týmu

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

 

 

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.