petra vašíčková

Nové Město nad Metují a Praha

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Poznání vlastní originality
  • Nalezení sebehodnoty a sebelásky
  • Pocit samoty v životě
  • Ztráta blízké osoby
  • Rozvod

Vzkaz pro vás

Nebojte si říct o pomoc. Není to selhání, je to naopak projev velké vnitřní síly a odhodlání. Sama z vlastní zkušenosti vím, že mít vedle sebe zodpovědného člověka, kterému se mohu s čímkoliv svěřit, cítit důvěru a pochopení, je nepopsatelně uvolňující. Pokud se necítíte ve Vašem životě příjemně a chcete to změnit, velmi ráda Vám pomůžu. Věřte mi, že nic se neděje náhodou a všechno má jistý důvod. I to, že Vás to dovedlo až sem, není náhoda. Miluji, když věci fungují a dávají mi smysl. Bohužel, naše naprogramování ovlivňuje to, jak se cítíme dnes. Naučím Vás  velmi efektivně pracovat  se vzorci, které jste do sebe postupně nahráli. Jedině vy sami můžete změnit svůj život, nikdo jiný to za Vás neudělá. Mějte na paměti, že samotná životní cesta nám přináší štěstí, ne její cíl. Ráda se stanu Vašim průvodcem na Vaší cestě.

Můj příběh

Cítíte se ve svém životě sami, i když máte vedle sebe lidi, kteří Vás mají rádi? Odešel Vám ze života velmi blízký člověk a neumíte se s tím vyrovnat?

Máte pocit, že máte v životě všechno, a přitom nejste šťastní? Že jste splnili očekávání svých nejbližších a přitom cítíte, že umíráte zaživa? Bojíte se udělat krok do strany, protože je to danými pravidly společnosti nepřijatelné? Obáváte se, že Vás druzí odsoudí, když nebudete žít podle nich? Nevíte kudy kam? Pro druhé byste se rozkrájeli, abyste získali lásku, obdiv a přijetí? Vnímáte, že se Vám situace ve Vašem životě neustále opakují? Chování dětí Vám všechny Vaše pocity jen potvrzuje?

Vaše srdce Vám sděluje něco, s čím rozum nesouhlasí?

Hledáte cestu, jak být ve svém životě konečně šťastný?

Nebojte, mám pro Vás dobrou zprávu! Ať se cítíte ve svém životě jakkoliv, vše se dá změnit.

I já jsem prožívala těžká období…

Úmrtím velmi blízké osoby jsem na sebe navlékla velice těžké břemeno. Převzala jsem zodpovědnost za to, aby se mí blízcí cítili šťastní. Mé vnitřní probuzení přišlo po narození mých dvou dcer. Uvědomila jsem si, že nežiju život podle sebe, podle svých pocitů. Snažila jsem se zapadnout do role hodné holky a sebe dát až na poslední místo, měla jsem potřebu se všem zavděčit, vyjít vstříc a pomoci, hlavně, ať jsou oni šťastní a díky tomu budu šťastná i já. To, že jsem se cítila sama, vyprahlá, bez smyslu života, to už nikdo neviděl, jen já sama. Samozřejmě se mi vše projevovalo na zdraví i v tom, že jsem postrádala vnitřní sílu. Měla jsem pocit, že umírám zaživa. Uvědomila jsem si, že takto se nedá žít. Lásku, která mi po smrti blízkého člověka velmi chyběla, jsem hledala u partnera. Nedařilo se mi však najít harmonii v partnerském životě a i výchova dětí byla pro mě velmi náročná. Neznala jsem recept na výchovu dětí. Cítila jsem se jako nedokonalá matka, která ale zároveň chtěla mít vše perfektní, s touhou vychovat silné děti.

Můj vnitřní hlas se neustále ptal, proč se mi to děje. Proč to tak ve svém životě mám?

Cítila jsem, že nic se neděje náhodou. Jsem člověk, který potřebuje znát souvislosti. Vydala jsem se tedy najít odpovědi na svoje vnitřní otázky.

Uvědomila jsem si, že druhé nezměním, že nejdůležitější je začít u sebe a život okolo mě se začne měnit sám a přirozeně mojí vnitřní proměnou.

Mým velkým motivem byly mé dvě dcery. Nechtěla jsem, aby prožívaly to, co já dřív. Cítila jsem povinnost začít u sebe, aby i ony se cítily se mnou skvěle, nepřebíraly moje vzorce a byly ve svém vlastním životě šťastné.

Moje cesta k sobě byla mnohdy trnitá, bolavá a nepříjemná. Připadala jsem si často jak na horské dráze, ale i tak stálo za to z ní nesejít, naopak být věrná sama sobě.

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Nové Město nad Metují
Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 1 000 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin v týdenních intervalech. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Chci Vám moc poděkovat za Vaši pomoc. Jste milá, empatická a cítím z Vás opravdový zájem o mě i mé problémy. Díky vám jsem si uvědomila, že situace můžu vidět i řešit úplně jinak, což mě obrovsky posunulo dopředu nejen ve vztahu k sobě sama, ale i ve vnímání svého okolí. Mám teď pocit, že se dá zvládnout úplně vše. Přeji si, aby tak úžasných lidí, jako jste Vy, bylo co nejvíc. 

Aneta

Po prvním koučinku jsem se cítila jako na obláčku. Petra je skvělá koučka, která mi svým pozitivním přístupem plným krásné energie dala naději a povzbudila mě. Zahrnuje pochopením a láskou a příjemně vede na cestu zpět k sobě. Díky, Jana

Jana