MENU

Škola koučů – Lucie Königová

Hledám Vás, pokud cítíte, že rozvoj potenciálu člověka a pomoc ostatním je Vaším vnitřním posláním. Vše další potřebné Vás ráda naučím.

Když jsem v roce 2010 začala pracovat jako kouč, tak jsem již po měsíci své práce na koučinkovém křesle cítila větší smysl toho co dělám, než mi dávalo předchozích 14 let v korporaci.

Našla jsem svůj talent a začala ho intenzivně rozvíjet. Od té doby je rozvoj potenciálu člověka, motivace, podpora, pomoc a inspirace i má intenzivní profesní cesta.

Pomohla jsem již více než 4.000 lidem a opravila desetitisíce vzorců v hlavách lidí. Ze svých mnohaletých osobních i koučinkových zkušeností jsem napsala a v roce 2015 vydala knihu:(NE)GRAMOTNÝ RODIČ – Jak neselhat jako rodič. 

Nyní jsem se dostala do další fáze rozvoje svého talentu. Chtěla bych všechny své zkušenosti kouče, mentora a průvodce na životní cestě intenzivně předávat dalším potenciálním nadšencům, kteří jsou na stejné vlně.

Chci pomoci rozvíjet profesní potenciál mého nového týmu koučů, lektorů, mentorů a průvodců na životní cestě.

Na podzim 2018 otevírám můj 4. ročník školy koučů. Budu tak připravovat pro tuto úžasnou, naplňující a smysluplnou práci další z vás. Hledám budoucí kouče do svého týmu, který bude součástí silného a profesionálního týmu koučů.

Cesta životního kouče v mém týmu může být také Vaše nová profesní, smysluplná cesta a osobní naplnění.

TĚŠÍM SE NA svůj nový tým koučů, které povedu na jejich profesní cestě a věřím, že v ní uvidí stejné naplnění, jako jsem našla já sama.

Otevírám pro Vás 4. termín:

 Škola koučů – Lucie Königová

Termín podzimní školy 2018:

 14. – 18. 11. a 28. 11. – 1. 12. 2018

Zkoušky 10. prosince 2018

Uzávěrka přihlášek do 15. 9. 2018

Kapacita třídy je omezená. Max. počet studentů je 10. Aktuálně obsazeno 6/10. 

Vítám všechny budoucí kouče nejen pro oblast ČR, SR, ale i ve světě. Evropa, Severní Amerika, Jižní Amerika, Afrika, Asie. Připravuji tým i pro anglicky mluvící svět, který naši pomoc potřebuje úplně stejně jako Česko.

Pokud cítíte, že je to Vaše další cesta – TĚŠÍM SE NA VÁS.

Přihlášku do výběrového řízení najdete na konci stránky.

Právě Vy můžete být ten správný člověk do mého TÝMU.

Pokud tedy cítíte touhu pomáhat druhým, rozvíjet potenciál člověka a pomáhat v lidských životech, aby se druzí cítili dobře, může být životní koučink přesně i Vaše profesní cesta. Vnitřní talenty a touhy je potřeba následovat a rozvíjet. Pomohu Vám nejen odstranit případné bloky, strachy a obavy, ale naučím Vás potřebné dovednosti, techniky, metody a principy, jak se stát vyhledávaným koučem.

Co Vás čeká v přípravném koučinku, ve škole koučů a v rámci ročních supervizí:

Během šestidenního školení (místo: Praha) a ročních supervizí se naučíte znalostem, schopnostem a dovednostem, díky kterým budete schopni pomoci s téměř jakýmkoliv problémem v lidském životě.

Strávíte se mnou osobně ve škole a při supervizích desítky hodin interaktivního učení, vhledů, koučinku a seberozvoje. Naučím Vás vše potřebné k tomu, abyste svůj vnitřní talent a touhu pomáhat rozvíjet potenciál dalších lidí mohli efektivně využívat i jako profesionální kouč a průvodce na cestě osobního růstu.

Sáhnete si do hloubky svých vnitřních nastavení a možná si i vyřešíte své doposud nevyřešené bloky a potíže. Budete schopni své znalosti uplatňovat ve Vaší osobní i profesní praxi. Pouze ten, kdo si sáhne hluboko do vnitřních struktur svého podvědomí, může vést jiné. Až osobnost staví osobnost. Tudíž náš společný přípravný koučink, škola koučů a individuální roční supervize Vám pomohou i postavit Vaši vlastní osobnost člověka.

Naučíte se nejen perfektně pracovat s jinými, ale především i sami se sebou. Naučíte se ovládat své myšlenky a stanete se mistry v tvoření vlastního života. Pouze ten, kdo ovládá sám sebe, je připraven být dobrým koučem a může pomáhat dalším.

Přeměníte mnoho vlastních nastavení a následující rok Vás katapultuje v osobním růstu a ve Vašem životě mnohonásobně dopředu.

ČTĚTE VÍCE. Zde naleznete podrobné informace o požadavcích a podmínkách

1. Pro koho je škola určena?

1.1. Školy se mohou účastnit jak úplní začátečníci v oboru, tak i zkušení koučové, kteří si chtějí doplnit své vzdělání a začít pracovat v mém týmu, a dále:

 • Muž i žena bez ohledu na věk s touhou rozvíjet lidský potenciál.
 • Člověk s talentem pomáhat druhým, předávající své znalosti a zkušenosti.
 • Osobnost s touhou se neustále vzdělávat a osobně růst.
 • Místo bydliště, typ vzdělání a délka praxe není rozhodující. (Můžete se nacházet kdekoliv na světě a po absolvování bloku 2.1 a 2.2 pak působit v místě svého bydliště.)

2. Vzdělávací bloky školy kouů:

 • Prvním blokem je PŘÍPRAVNÝ KOUČINK, což bude vaše práce na sobě, osobně s Lucie Königovou. Získáte tak nejen osobní zkušenosti práce s různými metodami,  technikami, ale především si ve svém vlastním životě „uklidíte“. Pracuje se pravidelně, 2 hodiny týdně. Tento blok má 10 termínů čili 20 hodin práce. Je možné pracovat osobně i po Skypu. Ukončení tohoto bloku je podmínkou pro zařazení uchazeče do bloku 2.
 • Druhý blok, 6 denní osobní školení v Praze ve skupině max. 10 účastníků, kde se bude pokračovat v dalším koučinku, doplnění všech nezbytných teoretických, praktických znalostí, dovedností a intenzivním tréninku koučinku a práce s dalšími účastníky. Síla skupiny a práce v týmu má další přidanou hodnotu pro další osobní růst. Místo konání Praha. Blok je zakončen závěrečnou zkouškou. Při úspěšném složení zkoušky je absolvent připraven pro zahájení koučinkové praxe a začíná pracovat s klienty. V jeho praxi kouče ho dál rok intenzivně povedu, s dalšími týmovými supervizory v rámci supervizí, rozvoje potenciálu kouče v praxi a doplňujícího koučinku – viz. detaily třetí a čtvrtý blok.
 • Třetí blok se skládá z půlročního koučinku a supervizí s týmovými supervizory v délce 45 minut týdně (což je součástí celkové ceny viz. odstavec 3.2.) a dále z koučinku s kolegou v délce 120 minut týdně (což je součástí celkové ceny viz. odstavec 3.2.).
 • Čtvrtý blok se skládá z koučinku se mnou jednou měsíčně v délce 45 minut po dobu půl roku (což je součástí celkové ceny viz. odstavec 3.2.) a z koučinku s kolegou v délce 120 minut týdně. (což je součástí celkové ceny viz. odstavec 3.2.)

3. Cena školy koučů

 • Cena za přípravný koučink, školu, intenzivní roční koučnik a roční supervize se skládá POUZE ze dvou položek:
  1. Platba za OSOBNÍ – PŘÍPRAVNÝ KOUČINK v rozsahu deseti 120 minutových termínů (Kč 60.000 = 10x 6.000,-)
  2. ŠKOLA včetně ROČNÍ SUPERVIZE a KOUČINKU, viz. detaily ve třetím a čtvrtém bloku bodu 2 (v celkové hodnotě Kč 80.000,-)

4. Podmínky přijetí na školu

 • Pokud se chcete stát koučem a přihlásit se do mého 4. ročníku školy koučů, je zapotřebí vyplnit přihlášku níže a:
  • Zaslat svůj životopis s kvalitní fotografií (min. velikost 400 kB, ne někde na zahradě či na pláži, ale tak, jak vypadáte ve svém pase nebo na OP). Jiné fotografie nejsou přijaty a vaše žádost pak zbytečně končí v koši. Nejlépe uděláte, když si zajdete k fotografovi a pošlete kvalitní fotku sebe sama.
  • Zúčastnit se vstupního pohovoru se mnou osobně.
  • Vyčkat na výsledky výběrového řízení.

  Podobně jako na olympiádě jsou rozdíly mezi prvním a pátým závodníkem v setinách sekundy, je rozdíl mezi dobrým a výborným koučem i v detailech a ty je zapotřebí se naučit. Abych z vás udělala výborné kouče, budu se vám intenzivně věnovat a budete se muset naučit mnoho detailů, které v žádné knize nenajdete.

5. Co se na škole naučíte?

 • Perfektně ovládat práci s technikami a metodami, které pomáhají měnit životy lidí a pomohu změnit i ten váš.
 • Perfektně rozumět myšlenkovým pochodům, souvislostem a následkům.
 • Odhalovat talentové vlohy.
 • Rozpoznat souvislosti, zdroje problémů, příčiny a následky.
 • Vyřešit jakýkoliv problém v lidském nastavení a myšlení.
 • Ovládat svůj vlastní život a náladu minimálně na emoční číslo 8. 
 • Řídit si svůj život a rozvíjet ho dál ve všech životních oblastech.

6. Licenční podmínky

Kouč pracuje na svůj živnostenský list, řídí se podmínkami smlouvy.

7. Další ujednání

 • Žadatel musí být nekuřák.
 • Žadatel má vnitřní motiv, touhu a cítí jako svoje poslání pomáhat druhým a rozvíjet jejich potenciál.
 • Žadatel má pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu a osobnímu růstu, což také uplatňuje ve svém osobním životě.

8. Další možnosti kariérního růstu kouče.

 • V této fázi stačí pouze zmínit, že možností vašeho růstu a příležitostí se se mnou dál rozvíjet je neomezeně. Určitě vnímám, že potřebuji intenzivně posily i pro projekt (NE)GRAMOTNÝ RODIČ a další projekty na růst a rozvoj potenciálu člověka, které připravuji. Můžete s v budoucnu dál realizovat i jako přednášející, vést workshopy a semináře i v dalších oblastech, se kterými budete sami rezonovat.

  Dále je i kariérní růst přímo v pozici kouče. Možnost získat hodnost kouč senior – tuto hodnost získává kouč, pokud má odkoučováno 1000 hodin, složí nadstavbovou znalostní zkoušku.

  Možnost získat hodnost kouč master – může ji získat kouč, pokud má odkoučováno 1500 hodin, složí nadstavbovou znalostní zkoušku.

Pokud Vás Škola koučů pod mým vedením oslovila a cítíte ji jako svoji další cestu, vyplňte níže uvedenou přihlášku.

Těším se na Vás a vzájemně obohacující a rozvíjející spolupráci.

Přihláška do výběrového řízení školy koučů

 • Prosím, odpovězte na následující otázky

 • Přiložte požadované dokumenty

  Pozorně jsem si přečetl/a informace o škole, její délce a ceně. Mnozí se na školu přihlásí, aniž vědí, kolik škola stojí a co musí absolvovat před započetím školy. Než odešlete svoji přihlášku, ujistěte se prosím, že víte, co Vás čeká.
 • Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Otázky na tělo koučům mého týmu:

 1. Co Vám přinesla Škola koučů?
 2. Jak Vám profese kouče změnila život?
 3. Co se změnilo k lepšímu ve Vašem životě za poslední rok?
 4. Co se změnilo třeba i k horšímu ve Vašem životě za poslední rok?
 5. Šly byste opět do toho, kdybyste tušily, co Vás čeká?
 6. Doporučily byste koučink ostatním?
 7. Komu byste doporučily Školu koučů a profesi kouče?
 8. Co bylo impulsem pustit se do Školy koučů a začít pracovat jako kouč?
 9. Co bylo nejtěžší za poslední rok?
 10. Vrátily byste čas o rok zpátky, tam, kde jste byly před rokem, a aby vše plynulo dál ve „starých kolejích“?

Jana Köhlerová

 1. Škola koučů mi přivedla do života ty pravé a správné lidi pro mě, kteří mě inspirují a na mé cestě podporují.
 2. Profese kouče mi změnila život tím, že jsem už konečně na té správné cestě, ve svém živlu a to mě dělá neuvěřitelně šťastnou.
 3. Za poslední rok se mi zvedl o 100 % pocit osobní spokojenosti.
 4. Změna k horšímu: Uvědomila jsem si, ale na druhou stranu jsem to už i přijala, že od mých rodičů se podpory nebo pochvaly nedočkám. Jdou úplně jinudy a vidí svět úplně jinak.
 5. Ano, rozhodně! Kdybych tušila, co mě čeká, neváhala bych ani minutu.
 6. Koučink bych rozhodně doporučila každému – pro uspořádání myšlenek, uklizení v hlavě a také proto, že motivuje, povzbuzuje a přímo vede k dobrému pocitu v životě.
 7. Školu koučů a profesi kouče bych doporučila každému, kdo má rád lidi, rád jim naslouchá a touží jim i pomáhat a nesmí také chybět empatie.
 8. Impulsem pro mě byla kniha Negramotný rodič, můj talent a touha vést ostatní ke šťastnému životu.
 9. Nejtěžší je pro mě toto období čekání na klienty. Možná zkouška, jak moc to myslím vážně?! Avšak mou zvolenou cestou jsem si stále jistá a koneckonců si prázdniny sama se sebou užívám. Takže snad je vše tak, jak má být.
 10. Čas zpátky a „do starých kolejí“ bych rozhodně nevrátila. A stále se moc těším na to, až ze současné prozatímní „jednokolejky“ najedu do krásných, svobodných, smysluplných, luxusních nových kolejí.
 1. Především možnost realizace v oblasti, která mě celý život přitahovala.
 2. Skoro nevnímám, že pracuji. Tak mě to baví.
 3. Dá se říci, že všechno a nejvíc to, na co jsem se přestala soustředit – vztah.
 4. Vyplouvaly na povrch obavy o hmotné zabezpečení, tady jsem se cítila hůř.
 5. Ano.
 6. Doporučuji všem, kterým není jedno, jakým způsobem žijí svůj život.
 7. Těm, kteří se zajímají o zákonitosti psychiky a chtějí se v nich neustále zdokonalovat.
 8. Přišlo to jako dar shůry a já ho hned využila.
 9. Opustit strach z neznáma.
 10. Ne, vždy jsem se chtěla pohybovat kupředu a není důvod se vracet zpět.

Bc. Adéla Staňková


Ing. Eva Šinkmajerová
 1. Přinesla mi velmi blízká spojení, důvěru, že se mohu otevřít, aniž by se mi druhý smál, možnost dát najevo i svá pokřivená nastavení, kdy místo odsouzení přichází podpora a pochopení, a tím i síla pokřivená nastavení otočit ve prospěch.
 2. Velmi. Pomohla mi zvednout sebevědomí, pomáhá mi v uvědomování vlastní hodnoty. Ten nádherný pocit, když klient chce, jak za mého vedení rozkvétá, to se cítím blaženě.
 3. Dělám práci, která mi dává smysl, baví mě, posouvá dál a bez servítek dává najevo, jak na tom aktuálně jsem, dává mi každodenní zpětnou vazbu, a tím i silný motor k dostávání se do souladu sama se sebou a se svým okolím.
 4. Finance. Vydělávám mnohem méně než v korporaci a jako jediný zdroj příjmu mě to zneklidňuje – ale díky tomu si uvědomuji, jakou hodnotu sama v sobě vnímám. V korporaci jsem ji měla zamlženou týmovou prací a když mi něco nešlo, udělal to za mě jiný a na peníze to nemělo vliv. Zároveň ale neměl vliv na zvýšení příjmu ani velký úspěch. Tady vidím, že vnímám-li se hodnotně, přicházejí i peníze, mám-li v podvědomí bloky, je to hned vidět i na mých financích.
 5. Rozhodně ano.
 6. Rozhodně ano.
 7. Klientům, kteří dávají najevo, že je koučink baví a dává jim smysl.
 8. Koučink mi velmi pomohl posunout se v životě k tomu, co chci. Hledala jsem smysl svého života, který jsem v korporaci přestala vnímat. V korporaci jsem nevnímala svou hodnotu. Práce kouče mi dává každý den jasně najevo, jak svou hodnotu vnímám. V korporaci jsem se cítila jako součást něčeho, kde svým přičiněním jen málo ovlivním chod velkého kolosu, mj. chození na termíny, jen aby byla splněna přítomnost někoho za oddělení, mi přestalo dávat smysl, apod. Tady každý den vnímám, jak mé jednání ovlivňuje můj úspěch. Když se díky koučinku změny podařily mně, vnímala jsem příležitost prostřednictvím sebe dopřávat tyto změny i dalším, kteří chtějí změny ve svém životě opravdu zrealizovat a chybí jim k tomu odvaha či je blokuje něco jiného.
 9. Ta přeměna, to přiznání si, jaké bahno jsem měla v hlavě, a při zavřených očích představování si těch bolavých situací a jejich čištění pod vedením Lucky.
 10. Ne, ani náhodou.
 1. Pocit a vědomí, že MŮŽU být sama sebou, žít život podle sebe, být šťastná. ŽE JE TO VŠECHNO MOŽNÉ!
 2. Přestala jsem být otrokem systému ve zdravotnictví, který mi bral čas, energii a radost ze života – JAKO KOUČ DOKÁŽU KONEČNĚ POMOCI!
 3. Zlepšilo se všechno. Ve všech kvadrantech. VÍM, KDO JSEM A CO CHCI, VÍM, KAM JDU A S KÝM CHCI BÝT. A HLAVNĚ VÍM PROČ!
 4. Přišly překážky a vyvalilo se ze mě spousta smetí a balastu a přiznat si to a uklidit, to nebylo vždy zrovna lehké. ALE DÍKY ZA TO!
 5. Šla bych do toho znovu zcela určitě a děkuji všem, se kterými si to na své cestě a s ER frčím. A nejvíc sobě – ŽE JSEM SI TO DOVOLILA!
 6. Díky koučinku žiju a nepřežívám, mám víru v sebe a nekonečnou naději. A TO CHCI PRO VŠECHNY!
 7. Můj vnitřní kompas nedal jinak a talent to už nemohl vydržet, musel ven. OD TOHO JSEM TU, JE TO MOJE POSLÁNÍ.
 8. Neuvěřit zase těm druhým, kteří pochybovali, zrazovali, zesměšňovali, a hlavně svým vlastním našeptávačům, kteří se báli vystrčit nos do života.
 9. Díky za staré koleje, které vedly do stanice „OUHA“ a vše, co mi přinesly, co jsem kvůli nim zažila, ale LOUČÍM SE S NIMI, VÝHYBKA A SBOHEM, JEDU SI PO SVÉ KOLEJI DO STANICE „TOUHA“.

MUDr. Kateřina Otáhalová

Iveta Prokšová

 1. Především mi škola koučů přinesla odvahu. Odvahu vybrat si jinou cestu než tu, která se mi nabízela. Odvahu jít a vydržet změnu. Odvahu jít i sama a prosadit si to. Odvahu podívat se do sebe i přesto, že jsem nevěděla, co v sobě najdu. Přinesla mi úžasné lidičky do života, další pohledy na svět a možnosti sdílet ten můj.
 2. Vnímám profesi kouče jako poslání. Mohu svým talentem pomáhat vidět druhým jinou realitu než tu, kterou sami vidí. Naplňuje mě být u změn druhých, vidět jejich kroky a zažívat s nimi úspěch, když se jim daří. Je velký rozdíl mít možnost pracovat v talentu oproti původní profesi. Je v tom energie, síla a radost. Je to jako vzít si dovolenou a už se z ní nevrátit.
 3. Mně se změnil celý život. Během posledního roku toho bylo hodně. Úplně jsem změnila práci. Dala jsem výpověď a stala se koučem. Ukončila jsem rozpadající se vztah. Rozvedla jsem se. Koupila jsem dům a dostavěla ho. Přestěhovala jsem se. A v průběhu toho všeho jsem posílila svoji sebedůvěru. Věřím si, protože jsem zjistila, že dokážu všechno, pro co se rozhodnu.
 4. Co se změnilo k horšímu? Nemám žádnou oblast, která se mi zhoršila. Naopak. Ve všech oblastech se mi daří víc než v mém „předchozím“ životě.
 5. Rozhodně bych do toho šla znovu. Jen bych už tak dlouho nečekala. Občas mě to stálo všechnu energii a trochu slz, to přiznávám, ale nikdy bych to nevrátila.
 6. Koučink bych doporučila. Pomáhá, když máte pocit, že jste na všechno sami. Když máte hlavu plnou otázek, ale žádné odpovědi. Nebo když nevíte, jestli to, co děláte, děláte správně. Někdy se můžete dostat na křižovatku a ztratíte odvahu. Pak bych zvolila kouče. Pomůže uklidit v hlavě a skrze něj si dokážete urovnat, co cítíte a co chcete. Jinak se může stát, že zamrznete a nikam se nepohnete.
 7. Školu koučů bych doporučila všem, kteří cítí vnitřní pocit, že je to jejich směr a touha. Těm, kteří jsou empatičtí a citliví a vědí, že mají co předat druhým. Pomoci jim ukázat svou odvahu, sílu a podporu. Ráda bych přivítala i muže. Zajímá mě jejich svět a pohled z mužské stránky.
 8. Mým impulsem byla silná vnitřní touha po změně. Až tělo mi dalo signál, že je něco špatně. Myslím, že díky rakovině jsem si hodně uvědomila svou smrtelnost a plýtvání časem. To, co jsem žila, nefungovalo, ale já se to bála přiznat a změnit a pak přišla „revoluce“ v mém životě.
 9. Velmi dobrá otázka… Těžkých kroků bylo hodně. Těžké bylo najednou žít sama. Bez partnera. Těžké bylo i dát výpověď a pustit se jistoty. Těžké bylo i věnovat se z posledních sil dětem a neukazovat jim bolest, kterou jsem uvnitř sebe cítila. Často jsem ležela ubrečená na zemi a měla jsem pocit, že už nemůžu dál. Byl to pocit samoty, prázdna a nejistoty. Nevěděla jsem, co bude a jestli to zvládnu.
 10. Určitě bych nic z toho nevrátila zpátky. Vidím smysl jenom v cestě vpřed. Chci si užít každý den, nechci plánovat, ale přijímat výzvy. Chci žít podle sebe. Chci si tvořit svůj svět.
 1. Úžasné lidi. Nezapomenutelné společné okamžiky smíchu, pláče, radosti, bolesti, pochopení, přijetí a podpory. Prožitek, že jsem přijímána přesně taková, jaká jsem. Prožitek, že jsem v pořádku přesně taková, jaká jsem. Prožitek, že jsem originální bytost s jedinečným osobním příběhem. A taky ujištění, že každý můj blok nebo strach je odstranitelný a je jen dočasný.
 2. Kompletně. Každý den se probouzím s pocitem, že jsem správně. Cítím, že vše v mém životě je přesně tak, jak má být. Těším se na každý nový den, protože dělám jen to, co mě baví, stýkám se jen s lidmi, které mám ráda. Navíc každý den mám sama na sebe čas. A každý den je pro mě jiný, protože ho díky otočeným rovnicím vnímám o kousek jinak. Denně překvapuji samu sebe. To, co pro mě bylo ještě před týdnem těžko představitelné, najednou dělám a pak se tomu směju a klepu se po rameni.
 3. Všechno. Oblast zdraví o 100 %. Před Školou koučů jsem měla každý měsíc angínu a cítila jsem se životem neskutečně vyčerpaná. Teď srším energií a zejména po konzultaci lítám po bytě či kanceláři jak vítr, protože mám neskutečnou radost z posunu klientů a nestonala jsem víc než půl roku. Oblast vztahů o 100 %. Přes přijetí sebe samé jsem dokázala přijmout i všechny ostatní ve svém okolí takové, jací jsou, bez potřeby je měnit k obrazu svému. Převzala jsem 100% odpovědnost za své životní štěstí. Těším se ze sebe i z ostatních. A dokonce všude kolem sebe i v sobě vnímám lásku, a to jsem měla předtím lásku spojenou jen s fyzickým dotekem muže. Oblast peněz o 100 %. Minulý měsíc jsem vydělala za jeden měsíc to, co bych v původní práci vydělávala měsíce dva. Oblast práce o 100 %. Dělám práci, kterou miluji, která mi dává smysl a která mě nabíjí energií. Práce je mým koníčkem a posláním a klienti říkají, že to ze mě jde na první pohled cítit.
 4. Všechno k lepšímu, ale je pravda, že jsem musela vědomě pustit některé přátele, se kterými nás předtím spojovalo nekonečné debatování o problémech a ty já už nemám. Takže mi s nimi nějak došla společná témata. Za to ale v poslední době potkávám tolik nových, zajímavých lidí, že mám vlastně víc přátel než kdy dřív.
 5. Rozhodně. Neváhala bych ani vteřinu.
 6. Ano. Koučink doporučuji. Osobně jsem svojí proměnou taková chodící reklama koučinku. Když ti něco převrátí život o 100 % k lepšímu ve všech oblastech, tak si to nejde nechat pro sebe. Navíc kam přijdu, tam mi lidé říkají, že doslova zářím, a někdy se mě i na rovinu ptají, na čem jedu.
 7. Všem, kteří vnitřně cítí, že je to jejich cesta. Pokud vnitřně cítíme, že je to naše cesta, tak cítíme přímo povinnost probouzet i ostatní a pomoci jim dosáhnout jejich desítek. A pak jsme v koučinku správně.
 8. Já jsem cítila, že škola koučů je pro mě to pravé od první online přednášky Aleše Kaliny v Brně. Po jejím zhlédnutí mi vše zacvaklo a dojetím jsem se rozplakala. Na jaře 2017 jsem už do školy koučů nemohla nejít. Nebylo dne, kdy by mi nepřišla na mysl, a celkově jsem k ní vnitřně dozrála.
 9. Pustit to „staré“, nevyhovující. Mozek mi častokrát podsouval, že to nové je nejisté. Nejtěžší rozhodnutí pro mě bylo odejít ze zaměstnání a začít podnikat. Tam mě mozek šidil nejvíce a pořád mi tam podsouval nějaké strachy.
 10. Nevrátila. Já nyní prožívám období absolutního rozkvětu. Jsem šťastná a konečně sama sebou. Těším se ze sebe i svého okolí a to bych už za nic na světě nevyměnila.
Bc. Eliška Bachurová