Denisa Čtvrtečková

Praha, Předboj (Praha-východ) a VIDEO/TEL.HOVOR 

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Sebevědomí a sebehodnota
  • Sebeláska
  • Ozdravení vztahů
  • Jak vzít svůj život do vlastních rukou
  • Jak objevit svůj potenciál
  • Jak žít radostněji

Všechno začíná u nás. V nás.

Můžeme být tvůrci, nebo oběti. Být tvůrci vlastního života a žít podle našich představ, nebo oběti a přežívat pod vlivem okolností.

Já jsem byla celý život právě tou obětí. A byla jsem přesvědčená, že já nemohu za to, co se mi v životě děje. To ti ostatní. Nespravedlivý život. Možná osud.

Do školy koučů jsem se ale přihlásila, protože jsem chtěla pomáhat ostatním lidem. Vždy mi dělalo radost, když jsem mohla někomu pomoci, aby se cítil lépe. Záhy mi ale došlo, že ze všeho nejdřív a nejvíc potřebuji pomoct především sama sobě. Byl to pro mě doslova ŠOK, když jsem zjistila, kolik různých přesvědčení a omezení si v sobě nosím a nakolik mi to ovlivnilo život.

Když se mě někdo zeptá, jaké jsem měla dětství, odpovím, že normální, dobré. A asi je to i pravda. Ale i ze zdánlivě „fajn“ dětství si odnášíme zásadní vzorce pro náš život.

Začala jsem chápat, proč se mi v mém životě dělo to, co se mi dělo…

Nejvíc se mi to zhmotňovalo ve vztazích. Prošla jsem si vztahy, kde jsem nesměla mít vlastní názor. Když jsem ho měla, přišlo ponižování – psychické i fyzické. Následovaly nevěry, lhaní, dokonce mě i jeden partner okrádal o peníze. Pak přišly vztahy se zadanými muži. I když se ke mně vlastně chovali „hezky“, já jsem se velmi trápila a jen čekala, kdy si zasloužím víc. Myslela jsem si, že za tu moji „oběť“ nakonec přijde odměna. Můj život byly hádky, neustálé obhajování se, vysvětlování a pocit křivdy a taky strach. Strach, že možná nikdy nebudu šťastná.

Dnes už ale chápu, proč mi tito partneři přicházeli do života, a hlavně, proč jsem v takových vztazích vůbec zůstávala. Ve vztazích, kde si mě ti druzí nevážili. Protože jsem si nevážila SAMA SEBE! Nikdy jsem si o sobě nemyslela, že jsem dost dobrá, a nevěřila si. A přesně tohle mi „moji“ muži potvrzovali – zrcadlili. Protože to, co se děje venku, je totiž jen odrazem toho, co máme uvnitř. To bylo pro mě zásadní pochopit – že svůj život si tvořím (nebo ničím) sama. A pokud se mi život, který žiji, nelíbí, mohu ho změnit. Ale jen JÁ SAMA. Čekání na to, až se změní okolí a ukáže nám konečně naši cenu, je bolestné mrhání časem.

A tak jsem se – díky koučinku – krůček po krůčku pustila do budování své hodnoty. Začala jsem objevovat vnitřní sílu a měnit svá destruktivní vnitřní nastavení. Není to snadné, někdy to i hodně bolí a slzy tečou proudem… ale stojí to za to. Dnes už dokážu s láskou říct NE něčemu, co mi nedělá dobře. Dělám víc věcí pro SEBE a hlavně věřím… sobě i životu.

Pokud i vy v sobě tu touhu po změně svého života máte, tak už máte první krůček za sebou. S těmi dalšími vám moc ráda pomohu.

Těším se na společnou cestu.

Rychlý dotaz

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultace probíhají také formou VIDEO/TEL.HOVORU odkudkolivu 
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 750 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů