Mgr. Kristýna Bredlerová, DIS.

Praha a VIDEO/TEL.HOVOR odkudkoliv

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Skloubení péče o děti s prací
  • Jak se v životě zklidnit, zpomalit, uvolnit
  • Problémy s hmotností
  • Jak se nebát
  • Jak být sám/sama sebou

Můj příběh

Skoro celý život jsem se plácala. Myslela jsem si, že je vše dané a že někde nahoře sedí nebeský účetní, který vše sleduje a řídí lidem život: „jsi hodný“, tak okolí bude hodné… Takže musím být ta poslušná a přijde pochvala. Musím se hezky chovat a nechat si vše líbit, vždyť ostatní to myslí dobře! Má sebehodnota byla doslova na podlaze. A to vycítilo mé okolí a pak to také tak vypadalo. Já jsem byla nespokojená, ukřivděná, neúspěšná, zakomplexovaná, v emočních únosech – měla jsem stavy, že jsem litovala toho, co jsem řekla nebo udělala, nebo také toho, co jsem v určité situaci neudělala a měla udělat jinak. Někdo se na mě „divně“ podíval a já to uvnitř sebe řešila dva týdny. Co jsem mu udělala? Co si o mně myslí? Stálo mne to tolik energie. Lidé když hrají cizí role, pak je musí život bolet… a bolel! Moji minulost, a vlastně dnes už moji novou budoucnost, charakterizovala a charakterizuje věta od Lucie Königové: „ Na co myslíš, tam se řítíš“. Jenže teď už se řítím úplně jiným směrem než dřív.

Dělala jsem i práce, které mne nebavily. Ráno jsem měla stažený žaludek. Co tam zase bude? Byla jsem vždy velmi dobře placená, tak přece nebudu odcházet, že? Říkalo to okolí, tak to pro mne byla pravda. Také jsem po letech shořela jako papír. A syndrom vyhoření je stav, kdy v ničem nevidíte smysl.

Roky plynuly, přišla rodina, děti, nové role. Dříve jsem říkala, že mám uřvané děti, ale až později jsem si uvědomila, že je to má vizitka! Děti zrcadlí své rodiče! A to nebylo příjemné si uvědomit! Doslova to byl šok! Navíc doma chaos, nepořádek. Křičela jsem na děti a měla špatné svědomí. Byla jsem ztahaná, hodně jsem přibrala. Cítila jsem se jako nadýchaná kynutá buchta. Nikam jsem nechtěla chodit. Vše jsem dělala stále dokola, jako robot. Prostě frustrovaná superžena. Navenek vypadalo pro okolí vše ok, ale uvnitř nebylo. Stálo mne to tolik energie!

Pokládala jsem si otázky, jestli jsem dobrá máma, srovnávala se s ostatními, hlavně s těmi, kteří mne utvrzovali, že dělám vše špatně, když chci spojit kariéru s péčí o děti. Slýchávala jsem věty typu: „Ty nejsi doma s dětmi?“ „Ty na rodičovské studuješ vejšku?“ „To už takhle krátce po porodu pracuješ?“ A já jsem měla pocity viny, velké! A ty se bohužel vždy někde kompenzují: jídlem, alkoholem…

V minulosti jsem měla hodně bloků z dětství. Bála jsem se například lyžovat, protože mi to nikdy dobře nešlo. Na lyžích jsem byla naposledy v roce 1993! Díky koučinku jsem v lednu roku 2020 začala lyžovat s instruktorem. Jsem na sebe pyšná. Pro mne to byl obrovský pocit strachu! Vše, čeho se bojíme, se dá změnit a ve finále to vůbec není těžké, jak si mnohdy myslíme!

Ale skvělou zprávou je, že vše může být podle představ každého člověka! Stačí jen maličkost. Činy! Tohle jsem pochopila ve čtyřiceti letech. Není na co čekat a začít se dá v jakémkoli věku.

Navíc mne velmi obohatilo dobrovolnictví a stáže u seniorů a umírajících lidí. Nedovedete si představit, jak nám většina závidí! Protože my změny udělat můžeme, oni už obvykle ne… Proč a nač tedy čekat??

Nechtějte měnit partnera, děti, kolegy. To nejde. Stačí jen změnit sebe!

Lidé mi teď často říkají: „Ty záříš, jak to děláš?“ „Ty jsi taková spokojená.“ „Ty jsi omládla.“ Doslova je přitahuji jako magnet. I ty cizí. A doma vládne celková spokojenost. Za to děkuji nejen koučinku, ale i mému milovanému a podporujícímu manželovi!

Velmi ráda vám s vašimi pochybnostmi, starostmi, myšlenkami, s vaším životem pomohu a provedu vás. Už nebudete sami, půjdeme spolu!

RYCHLÝ DOTAZ

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultace probíhají také VIDEO/TEL.HOVOREM odkudkoliv 
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 750 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů