Mgr. Markéta Masarčíková

Praha a VIDEO/TEL.HOVOR odkudkoliv

S čím vám ráda pomůžu:

  • Vymezení se
  • Sebehodnota a sebevědomí
  • Jak obstát vedle manipulátora
  • Chcete radost zpátky do života?
  • Víte, že můžete to, co chcete?

VZKAZ PRO VÁS

Dobrý den 😊

Možná jsme se již viděli na semináři, možná Vás oslovily naše stránky, kterými právě procházíte, možná jste zjistili, že je na čase myslet na sebe a hledáte svoji hodnotu, chcete zapracovat na sebevědomí, rádi byste se vymezili, měli radost ze života a dělali co chcete. Tak to pro Vás mám dobrou zprávu. Právě s těmito oblastmi osobního růstu, hledáním a čištěním vzorců, které nás do nepříjemných situací dostávají, Vám mohu pomoci.

Na světě je mnoho krásného a jedno z toho je krásná i vnitřní svoboda, kterou jsem po dlouhých letech našla i já. Je to veliká úleva a tu přeji i Vám všem.

MŮJ PŘÍBĚH

V dětství jsem byla „živé“ dítě – běhala, skákala, tancovala, byla jsem všude vidět i slyšet. Aby mě maminka zvládla, tak mě usměrňovala a vychovávala jak nejlépe uměla, až mě „vycepovala“. Pubertu jsem neměla žádnou. Byla jsem bezproblémový „puberťák“, ale… sama jsem cítila, že mi není úplně dobře, byla jsem smutná, ustrašená, neprůbojná, bez nápadů, vše jsem každému odkývala, s každým souhlasila, všechno udělala… musela jsem přeci být hodná. A hodná jsem byla dlouhá léta. Vzhledem k potlačené sebejistotě mi ani menší vzdory nevyšly a já poslouchala dál…

Na potřebnou změnu v životě mi svým chováním poukázala 14ti letá dcera, která se začala zdravě vymezovat. Při Cestě zpátky k sobě jsem poznala několik průvodců – životních učitelů a koučů, díky kterým jsem poznala, že radost je v nás, a tak jsem se i já začala vymezovat, hledat destruktivní vzorce, odstraňovat je a zpátky nacházet to veselé děvčátko. Přestala jsem s každým souhlasit, všechno za každého dělat a začala jsem se učit mít čas i pro sebe, jen tak sama se sebou, s knížkou a na místech kde mi je dobře.

Pracovat na sobě se dá v každém věku a jestli jste našli odvahu dát si lásku, radost a svobodu, najít sami sebe, svoji sebehodnotu, tak se pochvalte, už teď jste udělali velký krok. Zastavte se, pohlaďte se a v případě, že na této cestě budete potřebovat pomoci, jsem tady pro Vás.

                                                                                       Markéta

Rychlý dotaz

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultace probíhají také formou VIDEO/TEL.HOVORU odkudkoliv 

Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 750 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů