Michaela Šandorová

Praha a VIDEO/TEL.HOVOR odkudkoliv

 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Uzdravit vztah k sobě
  • Překonat bolestivé dětství
  • Poruchy příjmu potravy – anorexie, bulimie a záchvatové přejídání
  • Nastartovat vnitřní sílu
  • Nalezení profesního talentu

Vzkaz pro vás

Zvládla jsem to já, zvládnete to také. Máte pocit, že jste vyzkoušeli už vše, ale pořád jste se ve svém životě neposunuli tam, kam byste chtěli? Možná ještě přesně nevíte, co byste chtěli, a to je také v pořádku. Ten nejdůležitější krok už jste udělali tím, že jste právě tady a máte chuť ve svém životě něco změnit. Já vám velmi ráda pomohu na vaší cestě ke spokojenému a šťastnému životu, protože můžete mít vše, co chcete.

Můj příběh

Za svůj celkem krátký život jsem vyzkoušela hodně metod k tomu, abych byla šťastná. Od psychoterapeutů a kartářek přes regresi a konstelace až po knížky o sebelásce, ale nic mi nepomohlo tak, jako právě koučink a systematická práce na sobě. V dětství jsem slýchávala, že nic v životě nedokážu, a tak jsem pořád měla tendence si svoji hodnotu dokazovat skrz výsledky/výkon.

Byla jsem od sebe tak odpojená, že jsem nedokázala říct, v čem jsem vlastně dobrá, jestli vůbec v něčem. Stala jsem se závislá na vztazích a neřešila nic jiného, žila jsem životy partnerů a neustále měla pocit, že pro ně nejsem dostatečně hezká, hubená, dobrá… Není snad dieta, kterou bych nevyzkoušela. Opravdu celý svůj život jsem se nedokázala přijmout taková, jaká jsem, a honila se za „dokonalým“ tělem. Jenomže co je pojem dokonalé tělo? Pro každého to může mít jiný význam. Několik let jsem se věnovala fitness, začala jsem závodit v kategorii bikiny fitness a z koníčku se najednou stal odpor. Dávala jsem si na sebe hrozné biče, byla pořád nespokojená a tělo doslova ničila drastickými dietami. Ani zlatá medaile a titul mistryně Čech mi nepomohla vážit si sama sebe a začít být ve svém těle spokojená. Naopak, tímto způsobem jsem si rozhodila nejen psychiku, ale i hormony a štítnou žlázu.

Díky těhotenství jsem našla zpátky cestu k tělu a začala mu naslouchat. Právě v tomto období jsem začala číst knížku (NE)Gramotný rodič a rozhodla se, že začnu žít život takový, jaký já chci, a že nechci a nebudu opakovat stejné vzorce jako moje mamka. Protože i to, že jsem si za partnera vybrala kopii mého táty, mi otevřelo oči a já věděla, že pokud nezačnu u sebe a nezměním své nastavení, budu se dál budu točit v tom samém kruhu a pořád vinit ostatní kolem sebe – rodiče, partnera. To nejdůležitější je nečekat, až se ostatní změní, ale začít sám u sebe a být tou nejlepší verzí sebe sama. Potom se začnou měnit lidi ve vašem okolí a budou vám do života chodit ti správní lidé, partneři, kolegové…

Jsem vděčná, že jsem v sobě díky koučinku rozvinula svůj potenciál, a našla tak práci svých snů, která mi umožňuje pomáhat lidem žít lepší a spokojenější život.

Rychlý dotaz

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultace probíhají také formou VIDEO/TEL. HOVORU odkudkoliv 
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 750 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů