Tereza Lešková

Hradec Králové, Praha a VIDEO/TEL.HOVOR 

S čím vám ráda pomůžu:

  • Jak najít práci, která mě bude bavit
  • Partnerská krize/rozvod
  • Manipulace od okolí
  • Dát sebe zdravě na první místo
  • Jak najít inspiraci v sobě i okolo sebe
  • Jak fungovat jako třetí rodič

Můj příběh

Cítíte, že k vám život není spravedlivý? Nedaří se vám v osobním životě ani v práci? Křičíte, že chcete změnu, a nevíte, jak z toho ven? Tak jste právě začali číst ten správný příběh. Vše můžeme změnit, stačí, když začneme každý sám u sebe.

Byla jsem úspěšná v pracovní oblasti, neustále jsem si prací potřebovala dokazovat svoji sebehodnotu. Bez práce jsem nebyla nic, hodnotu jsem měla teprve tehdy, když jsem viděla za sebou výkon a přišla pochvala. Teprve na mateřské dovolené jsem poprvé pocítila, že JÁ tady vůbec nejsem. Připadala jsem si méněcenně, byla jsem služkou, hospodyní, kuchařkou, uklízečkou. Měla jsem výčitky, když bych se náhodou měla věnovat jen sobě. Nechala jsem po sobě šlapat od svých blízkých, já jsem nebyla vůbec důležitá. Cítila jsem se sama, nedoceněná a nešťastná, že to okolí nevidí a bere mě a vše, co dělám, jako samozřejmost. Vůbec jsem neviděla, jak lehce se nechám manipulovat.

Teprve druhá mateřská dovolená mi otevřela oči úplně a já jsem začala vzdorovat všemu a všem. Došlo u mě k restartu; hrozně jsem chtěla žít, všechno si vynahradit, nebýt jen k dispozici pro všechny okolo. Už bylo dost ponižování a příkoří. Doma nastal doslova boj o to, kdo s koho, nezajímalo mne nic, jen já. Kopírovala jsem manipulativního manžela, vracela jsem mu stejným dílem a nikam to nevedlo.

V tomto dusném prostředí bez lásky, partnerství vyrůstaly naše děti. Byly čím dál víc nezvladatelné, protivné, vzteklé, nastavovaly mi zrcadlo. Přestávala jsem to zvládat, připadala jsem si vyhořelá na všech frontách, totálně bez energie a chuti do života.

V ten moment jsem narazila na knížku své bývalé kolegyně Lucky „(Ne)Gramotný rodič“ a navštívila seminář „Cesta zpátky k sobě“. Ten den začala moje vlastní cesta zpátky k sobě. Pochopila jsem, přestala jsem přešlapovat a odešla z dlouho nefunkčního manželství, skončila v práci a začala na sobě pracovat. Všechno do sebe najednou začalo zapadat a dávat smysl. Byla to neskutečná síla začít nový život, dovolit si ho, přestat si dávat vinu za všechno, být konečně sama za sebe, být svobodná.

Byla to dlouhá cesta vymezení se, ale nebyla jsem na ní sama. A to je opravdu to nejdůležitější – mít průvodce, který vás inspiruje, pracuje s vámi, nechá vás mluvit, nehodnotí vás a ukáže vám, že i vy můžete být šťastní. Ano, byl to právě můj kouč, kdo mi pomohl objevit sebe, být plnohodnotným partnerem doma i v práci, stát se gramotným rodičem s úsměvem na tváři a inspirovat svým příběhem další z vás.

Jsem tu pro vás, nevzdávejte se, umím vám s tím pomoci.

 

Terka

Rychlý dotaz

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultace probíhají také formou VIDEO/TEL.HOVORU odkudkoliv 
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 750 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů