Ing. Vladimír Stratil

Praha, Brandýs nad Labem a VIDEO/TEL. HOVOR odkudkoliv

 

S čím vám mohu pomoci:

  • Najít vnitřní sílu, posílit sebedůvěru
  • Zbavit se vnitřních strachů a obav
  • Vymanit se z vlivu manipulátora
  • Rozhodnout se na životní/profesní křižovatce
  • Překonat osobní krizi, zdravotní komplikace
  • Najít cestu a vybudovat láskyplné partnerství
  • Zvládnout životní změny

Můj příběh:

V dětství jsem snil o tom, být astronautem a zvěrolékařem. Hodně jsem četl, chodil do kroužků a snažil se tomu dát co nejvíce. Jak už to občas v životě bývá, rodiče a okolnosti rozhodly, že jsem se vydal úplně jinou cestou, než jaká by mně zcela naplňovala. Ale i tak jsem tomu podřídil všechno. Během studií na „vysoké“ mne potkala životní zkušenost v podobě těžké nemoci. Musel jsem změnit kariéru, životní postoje, životosprávu. Nebylo to lehké, ale zvládl jsem to a začal žít zase naplno. Budovat kariéru, dále se vzdělávat. Podřídil jsem tomu všechno, ale chybělo mi vnitřní naplnění. Na prahu čtyřicítky vyvstaly otázky: Co dál? Co vlastně chci? Splnil jsem si alespoň některý ze svých dětských snů? Rozhodl jsem se prověřit své síly a psychickou odolnost zdoláním sedmitisícovky v Andách.

V čase, kdy jsem byl jen sám se sebou, krok za krokem zdolával jeden výškový metr za druhým, jsem přemýšlel a „hora mi napověděla“. Toužím po rodině, harmonickém partnerském vztahu, teple domácího krbu. Vrhl jsem se do toho po hlavě a tomuto rozhodnutí opět podřídil všechno. Postavil jsem dům, zabezpečil rodinu, dělal „mámu-tátu“, tak jak se na muže 21. století slušelo. Dělal jsem, co jsem mohl, a stejně to nikam nevedlo, partnerka nebyla nikdy s ničím spokojená. Místo očekávané láskyplné podpory jsem zažíval pohrdání, ponižování, manipulaci. Můj sen o dokonalé rodině se ne a ne naplnit, až se nakonec bolestně rozplynul. Zažíval jsem neskutečné vnitřní strachy, že přijdu o děti, o lásku, o střechu nad hlavou. Byl jsem vyčerpaný, frustrovaný, přestal jsem se smát.

Ptal jsem se sám sebe, co dělám v životě špatně. Vždyť jsem vždy všem a všemu podřídil všechno. V kariéře jsem dosáhl úspěchů na mezinárodní úrovni, ale v rovině svého osobního života se mi vše stále bortilo.

Dostavila se další zdravotní komplikace, málem jsem přišel o zrak. A to byl ten moment, kdy jsem se rozhodl pro životní restart. Nešlo to hned, musel jsem k tomu dozrát. Vyzkoušel jsem několik způsobů a metod, a nakonec mne nejvíce posunula spolupráce s Lucií a její styl koučinku.

V rámci koučinku jsem si uvědomil, že jsem sice vždy všechno podřídil VŠEM a VŠEMU, ale nikdy jsem neřešil sebe, co je pro mne dobré, co mě naplňuje a že jsem nikdy nic nepodřídil SOBĚ.

Zjistil jsem vzorce svého chování v rodině; maminka venku úspěšná ředitelka a doma malinkatá osůbka pod despotickým vlivem otce. Pochopil jsem, proč jsem se i já takto podvědomě a automaticky choval, proč jsem se nedokázal nikdy vymezit a nechal se v partnerském vztahu „zadupávat“.

Díky koučinku jsem zpomalil, začal se „napojovat sám na sebe“. Poznal jsem, co vlastně chci, v čem se realizuji, co mne naplňuje.

Dnes je mi líp, plním si své sny, učím se hrát na klavír, vnímám sám sebe. Zdravotní stav se konsoliduje, „staří“ přátelé se začínají ozývat, moje děti ke mně přicházejí s láskou a důvěrou. Jak jsem se začal „uzdravovat“ já, začalo se „uzdravovat“ i mé okolí. Už se zase směju a žiji, tentokrát v souladu sám se sebou.

A o toto všechno se s vámi mohu podělit. Pomohu vám v sobě opět najít sílu, sebedůvěru, zbavit se strachů, naučit se říkat ne, vymezovat si hranice, nepodléhat manipulaci. Pomohu vám vrátit se k životu plnému lásky a radosti a znovu si vážit sebe sama.

Nezvládl bych to takhle lehce sám, mám svůj „realizační tým“, který mi hodně pomohl. A i já jsem připraven být součástí vašeho realizačního týmu a doprovázet vás na této úžasné cestě.

 

Vladimír

Rychlý dotaz

Chcete se o něčem poradit?

Místo a cena konzultace

Místo osobní konzultace: Praha
Konzultace probíhají také formou VIDEO/TEL. HOVORU odkudkoliv
Konzultační jazyky: čeština
Konzultační cena: 750 Kč/hodina

Co je důležité vědět
Pro efektivní práci se koučinky provádějí vždy v délce 2 hodin. Toto časování se ukazuje po 10 letech práce s lidmi jako nejpřínosnější pro osobní přeměnu i jako nejefektivnější využití vašich peněz. Intervaly mezi sezeními si domluvíte individuálně s koučem.

MÁTE ZÁJEM O ŘEŠENÍ VAŠEHO PROBLÉMU?

Mám zájem řešit můj problém

Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje vyplněné v objednávce zpracováváme podle podmínek zpracovávání osobních údajů.

Reference mých klientů